ELEKTRONİK SİGARA LİKİT ÇEŞİTLERİ

  • Yaşam
  • 1163 kez görüntülendi

ELEKTRONİK SİGARA LİKİT ÇEŞİTLERİ

E-Likit nedir?

Aromalı elektronik sigara kartuşları veya atomizeri için dolum sıvısıdır. Buharlaşmayı sağlayan nikotin sıvısıdır. Nikotinsiz seçenekleri de vardır. Elektronik sigaranızı ekonomik ve en rahat şekilde kullanmanızı sağlar.

 

Elektronik Sigara Likiti ve Kullanım avantajları

– Kartuşlu ürünler için sizi kartuş masrafından kurtarır. Her kartuşa dolum yapılamayabilir. .

– Kartuş tüketim fiyatının %80 i cebinizde kalır.

– Bir çok tat çeşidi vardır. .

– Nikotin seviyenizi kendiniz belirleyebilirsiniz..

– Özel şişelere sahiptir. (Çocukların koruma kilidi vardır)

– Nikotin olmayan Likitler vardır. Nargile hissi verir ve aroması sayesinde sigaradan tiksindirir

– Bitkisel ve kimyasal olarak iki çeşidi vardır.

 

E-Likit İçeriği

Bitkisel gliserin, Aroma esansı, Terapatik nikotin

 

Elektronik Sigara Likit nikotin oranları  vetavsiyeler

24mg, 18mg, 16mg, 9mg, 8mg ve 0mg (nikotinsiz) olarak şişelenir. 0mg (nikotinsiz) elektronik  SigaraLikiti ile nikotinli Likitleri birleştirerek değişik oranlar elde edebilirsiniz. . Örn:  1 damla 0mg E-Likit ve 1 damla 16mg E-Likit doldurumu yaparak 8mg seviye olarak kullanabilirsiniz.

Gerçek sigarayı, elektronik  Sigara yöntemi ile bırakacak olanlar başlangıçta yüksek nikotin oranı ile başlamaları daha sonra bu oranı yavaş yavaş düşürmeleri tavsiye olunur. Lakin bu kişinin sigara alışkanlığı durumuna göre farklılık gösterebilir. Dudak tiryakisi olan bir kişi için nikotinsiz ürünler tavsiye edilir. Geçişler genelde bağımlıya göre değişir. Ortalama 1 aylık sürelerde nikotin seviyenizi azaltmanız tavsiye olunur.

 

Elektronik sigara Likit tüketim ne seviyededir.

Günlük bir paket sigara kullanan kişi için 10 günde bir 10Ml likit yeterli gelecektir. Lereleyen zamanlarda bu zaman aralığı 20 güne kadar çıkar.

 

Elektronik sigara Likit Aroma Çeşitleri ve markaları

Genelde piyasaya iki marka likit hakimdir. Dekang Elektronik Sigara Likiti ve Flavour Art Elektronik Sigara Likiti. Aynı zamanda InovationBg Elektronik Sigara Likitide yeni yeni piyasaya girmektedir.

Özel tütünler, Rus tütünleri, italyan tütünleri Türk Tütünü,  Amerikan Tütünü, Puro, , Badem, Elma, Kayısı, Muz, Fındık, Böğürtlen, Kiraz, Tarçın, Greyfurt, Yasemin Çiçeği, Kiwi, Limon, Litschi, Mandalina,  Portokal, Şeftali. Fıstık, Armut, Ananas, Nar, Çilek, Salep, Karışık Meyve, Vanilya, Ceviz, Karpuz, Çikolata, Capuccino, Caramel Mokka, Kahve, Şam Fıstığı, Bal, Armetto, Bira, Çay, Brandy, Şampanya, Enerji, Yeşil Çay, Şütlü Çay, Cola, Mango, Kavun, Sakız, Patlamış Mısır, Pamuk Şekeri, Lavanta Çiçeği, Gül, Nane, Hindistan Cevizi, Erik, Üzüm,

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.