Electrolux Servis Ümraniye

  • Yaşam
  • 743 kez görüntülendi

Electrolux Servis Ümraniye

Özel Servis Electrolux firmasından alacağınız her türlü servis hizmetleri sonrasında taleplerinizi ve eleştirilerinizi çağrı merkezi ekiplerimize iletebilirsiniz. İnsanların özel servis hizmetlerimizden memnun kalması bizim için önemlidir ve bu yüzden en ufak memnuniyetsizlik ile karşılaştığımızda nasıl telafi edebiliriz diye insanlarla iletişime geçiyoruz. Bunu yapmamız bile müşterilerimizin hoşuna gidiyor ve bu sayede güven tazeliyoruz.

Kusursuz olmak imkansızdır ancak bu kusuru en aza indirgemek için çabalarımızı sürdürüyoruz ve bu çabalarımızı da kendimize hedefler belirleyerek gösteriyoruz. 2002 yılından bu yana servis sektöründe birçok şey değişti ancak firma olarak biz bu değişime en iyi şekilde ayak uydurduk ve bu sektöre veda eden diğer firmalar gibi geri adım atmadık.

Servis sektörünün zor tarafları elbette var ancak biz kaliteli bir marka ile hareket ettiğimiz için bu zorluklara aldırış etmeden yolumuza devam ediyor ve tüm zorlukları tek tek aşmaya devam ediyoruz. Electrolux özel servis firması Electrolux marka tüm ürünleriniz için sizlere profesyonel servis hizmeti sunmaktadır.

Markanın kalitesi apaçık ortada ancak henüz bu marka ile tanışmayan birçok kişiyi firmamızda ağırlıyor ve Electrolux ile ilgili bilgiler veriyoruz. Ümraniye Electrolux Servis firmasına telefonla da ulaşabilirsiniz ve ürünler hakkında bilgiler alabilirsiniz bu konuda yapmanız gereken tek şey ise 444 1 494’ü tuşlayarak çağrı merkezi ekiplerimiz ile iletişime geçmek olacaktır, daha sonra adres bilgileriniz alınır ve servis işlemleriniz başlar.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.