Ekonomik Dizel Araç Kiralamak İsteyenler?

  • Yaşam
  • 874 kez görüntülendi

Ekonomik Dizel Araç Kiralamak İsteyenler?

Ülkemizin en kalabalık şehri olması bakımından İstanbul da araç sahibi olmak veya trafikte araç kullanmak büyük sıkıntılara neden olmaktadır. Farklı araç kiralama firmaları aracılığı ile ihtiyaçlar karşılanmaya çalışılmaktadır. Kaliteli hizmetin adresi olan firmamız sorunsuz olarak bu anlamda binlerce kişiye hizmet sunmaktadır. Uzun resmi evrak prosedürleri ile uğraştırmadan kısa sürede sorunsuz araç kiralamak isteyenlerin uğrak yerine sizleri de bekleriz.  Sektörde tercih edilmemizi sağlayan en büyük etmen doğruluk ve dürüstlüğümüzdendir.  Geniş bir coğrafyada hizmet sunan firmamız bünyesinde her çeşit araç bulundurulmaktadır. Farklı modelleri ile her zevke uygun araç mutlaka bulunmaktadır. Filomuzda bulunan araçlar son model olup sürekli olarak yakıtları kontrol edilmektedir. Kaliteyi ucuza almayı garanti eden firmamız araçlarımızın bakımlarını zamanında eksiksiz olarak yaptırmaktadır. Zamanında bakımları yapılmış olan araçlarımız ile yolda kalma veya arızalanma sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

İstanbul Araç Kiralama firmaları tarafından pek öneme alınmayan; araç temizliği firmamız tarafından olmazsa olmaz şart olarak görülmektedir. Her kiralama işlemi sonrasında araçlarımız mutlaka temizlenmekte ve içlerinde en küçük kokuya yer kalmamaktadır. Kullanıcılardan kaynaklı olan kokular ( sigara, yemek v.b ) araçlarımızda kesinlikle bulunmamaktadır. Kiralanması düşünülen araç resmi kontratlar yapılmadan önce mutlaka müşteriye gösterilmektedir. İsteyen müşteriler kısa mesafeli test sürüşü yapıp devamında aracı kiralamaktadır. Geniş bir ağda hizmet sunan firmamız tüm ulaşım sorunlarını kesin çözümler sunmaktadır. Şehir içi veya şehir dışı ulaşımları için araç kiralamanın yanında; Atatürk havalimanı araç kiralama şeklinde en çok sıkıntı yaşanılan noktalarda da hizmetinizde olmaktadır. Kısa süreli İstanbul ziyaretlerinizde araç ihtiyacı sorununuz İstanbul’a ayak basmanız ve firmamız ile temasa geçmeniz sonrasında ortadan kalkmaktadır. Kiralamış aracınızı kullandıktan sonra hava alanı çıkışı öncesi teslim ederek yüklü miktarlarda taksilere ödenecek olan ücretlerin önüne geçebilirsiniz.  Daha da fazlası olarak dizel araç kiralama hamlesi yaparak, kendi aracınızdan daha az yakıt yakan bir araç ile sınırsız seyahat etme hakkına sahip olursunuz. Farklı kişi taşıma kapasitesine sahip olan araçlar ile grup şeklinde ihtiyaç duyacağınız araç ihtiyaçları da karşılanmaktadır. Bu kiralamalar esnasında farklı ehliyetlerin farklı araçları kullanması gerekliliği göz önünde bulundurularak gerekli önlemeler alınmıştır. Sizlerin ihtiyaçları düşünülerek filomuzda profesyonel araç kullanan kaptanlarımız bulunmaktadır.

Bakımları yapımlı, az yakıt yakan, son model araçlar ile firmamız sizlere ayrıcalıklı hizmeti sunmaktadır.  İnternet adresimizde bulunan şartları yerine getiren tüm vatandaşlarımız sorunsuz olarak araç kiralayabilmektedir. Kiralanan araçlardan memnun kalınarak süre uzatmak istediğinizde, müşteri temsilcilerimizden rahatlıkla tüm işlemleri yaptırabilirsiniz. Aracınızı kiralarken kar etmek ve en ucuza araç kiralamak için mutlaka firmamızı ziyaret ediniz. Bizden fiyat alarak araç kiralamanız menfaatinize olacaktır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.