Düğününüz İçin Fotoğraf Fikirleri

  • Yaşam
  • 991 kez görüntülendi

Düğününüz İçin Fotoğraf Fikirleri

Düğün zamanı geldi çattı. Tüm hazırlıklarınız tamam. Yarın erkenden kalkıp kuaföre gidecek, gelin saçı ve makyajınız yapılacak. Orada gelinliğinizi giyip, müstakbel damadın gelmesini bekleyeceksiniz.

Damat bu sırada gelin arabası düzenlemesi için çiçekçinin yolunu çoktan tutmuş olacak ve sizin kadar büyüleyici olamasa da, arabanızı gelin edasıyla süsletecektir. Hazırlıklarınız tamamlanınca gideceğiniz sıradaki adres düğün fotoğrafçısı olmalıdır. Makyajınız ve saçınız bozulmadan bu özel gününüzü, ilerde anı olarak saklamak için resimleyeceksiniz. Peki, nasıl fotoğraflar olsun ki her baktığınızda yüzünüzde gülücükler belirsin. Genelde fotoğraflar stüdyoda çekilir ve arka fon photoshop tekniği ile montajlanarak hazırlanır. Sıradan olmak istemiyorsanız, fotoğrafçınızla anlaşarak değişik mekânlarda, çok kalabalık yerlerde, sahil veya tarih kokan semtlerde çekimizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gelin damat düğün fotoğraf fikirleri yanı sıra, sizinle beraber gelecek arkadaş gruplarınızla eğlenceli ve değişik pozlar vererek, hem açık havanın keyfini çıkartacak hem de stüdyoda çekilen montajlı resimler ve zoraki gülümsemek mecburiyetinde kalmadan,  hayat kokan gerçek yaşanmışlık manzaralarıyla hikâyeniz asıl ruhuna kavuşup,doğal resimlerle nefes alacaktır. Ayrıca sizin için unutulmaz bir gün olacak düğününüzü, tüm arkadaşlarınızın hafızasına da kazımış olacaksınız.

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.