Dr. Mustafa Eraslan ile Hayat ve Sağlık

  • Yaşam
  • 1032 kez görüntülendi

Dr. Mustafa Eraslan ile Hayat ve Sağlık

Dr. Mustafa Eraslan ile Hayat ve Sağlık

Alternatif tıp denince ülkemizde akla ilk gelen isimlerin başında  Dr. Mustafa Eraslan gelmektedir. Yoğun bir tempoyla ve özveriyle çalışan Dr Eraslan emeğinin karşılığını yeni yeni almaya başlamıştır. Özellikle Kibarlı Panax ve Kibarlı Reishi Mantarı gibi bitkisel destek ürünlerini formülize ederek daha fazla insana ulaşmayı başarmıştır. Yazımızda bu başarısının arkasında yatan sıraları sizlerle paylaşacağız.

Dr. Mustafa Eraslan’dan Kibarlı Panax

Şifalı bitkiler alanında uzun süreli çalışmalarının sonucunda Kibarlı Panax ürününü formülize eden Eraslan, Kibarlı Panax’ın büyük başarısı ile birlikte çalışmalarına daha yoğun bir tempoyla devam etmiştir. Yurtiçinde ve yurtdışında bir çok konferansa katılan doktorumuz, son zamanlarda Avrupa’dan gelen taleple birlikte ürünlerin ihracına başlamıştır. Bu mucize formüllerin kullanıcılara ulaşmasıyla ünü artan Kibarlı Panax, Mustafa Eraslan’ın ekranlardaki anlatımıyla halk tarafından kolayca anlaşılmasını sağlamıştır. Mustafa Eraslan 20 yılı aşkın bir süredir şifalı bitkiler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Eczacı Mustafa Tekin ile birlikte çalışmalarını kullanıcılarına ulaştırmaya devam etmektedir. Tabii Dr Eraslan’ın bu başarının arkasında büyük bir özveri ile çalışan ekibinin yanında Türkiye’nin en büyük bitkisel ürünler markası olan Kibarlı ile çalışıyor olması da vardır.

Mustafa Eraslan’a Nasıl Ulaşabilirim?

Başarıyla birlikte gelen talep her geçen gün daha fazla kişinin Mustafa Eraslan‘a ulaşmak ve kendisiyle bire bir görüşme isteğini ortaya çıkarmaktadır. Ürünlerinin yüzbinler tarafından kullanılan bir doktorun kullanıcılarla bire bir görüşmesi tabiki mümkün olmamaktadır. Ancak bayi ziyaretlerinde kendisiyle tanışmanız mümkün olabilir. Unutmayınız! Dr. Eraslan’ın her hangi bir yerde muayenehanesi bulunmamaktadır. Bununla birlikte hiçbir bayide telefon ile birebir görüşerek hizmet vermemektedir. Yalnızca danışman ekibinden bilgi alarak ürünlerle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. www.mustafaeraslan.com sitesinde ürün danışmanları tarafından detaylı sorularınız cevaplandırılmaktadır.

• Detaylı sorularınızı sorabilirsiniz

• Orjinal Kibarlı ürünlerini sipariş edebilirsiniz

• Kibarlı bayileriyle ilgili bilgi alabilirsiniz

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.