Dövme

  • Makyaj
  • 9239 kez görüntülendi

Dövme

Dövme avrupada çok yaygınlıkla uygulanmaktadır.Tarihi geçmiş zamanlara dayanan dövme günümüzdede popülerliğini korumaktadır. Kimi zaman duyguların beden üzerinde resme yansıması kimi zamanda gösteriş amaçlı uygulanabilir. Son zamanlarda Türkiye’de de yaygınlaşmaya başlamıştır. Sevgilinizin baş harfini veya ismini vücudunuza işleterek onun size olan sevgisini katlayabilirsiniz. En çok tercih edilen dövmeler isim yazdırma ve küçük sembollerdir. Bunların yanı sıra daha büyük desenlerde vücudun çeşitli yerlerine baskı yapılabilmektedir.

Dövme yaptırmanın halk arasında çok can yakıcı bir işlem olduğu kulaktan kulağa yayılmıştır. Son teknoloji dövme makinası ve lokal uyuşturucu anestezi kremleri ile bu işlem ağrısız acısız yapılabilmektedir.

Dövme yapılırken kullanılan dövme malzemesi kaliteli olması çok önemlidir. Orjinal dövme boyaları dünya sağlık örgütü tarafından onaylıdır ve sağlığa zararlı yan etkileri yoktur. Bu yüzden dövme yaptırmadan önce dövme yapılan ortamın ve dövme makinalarının steril olmasına, dövme malzemeleri ve dövme boyalarının dünya sağlık örgütünden onaylı olup olmadığını araştırınız. Dövme yaptırıyorum diye sağlıksız boya malzemelerini vücudunuza enjekte ettirmeyiniz.

Tüm bu bilgilerden sonra yaz aylarına yepyeni bir havayla girmeye ne dersiniz? Görünüşünüze harika bir hava katacak tarzınıza uygun bir dövme seçmek için dövme kataloğumuzu inceleyin. Etrafınızdakiler gözlerini sizden alamayacak ve çok kolay dikkat çekeceksiniz. Sizde kendinizi dövmelerin büyülü dünyasına bırakın.

 

2013 Dövme Modelleri Kataloğu

 

Gelen Aramalar:kolay dövme modelleri,kolay dövmeler,kolay dövme şekilleri,kolay yapılan dövmeler,balik burcu dövmesi

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.