Dolabınızda Olması Gereken Abiye Modelleri

Dolabınızda Olması Gereken Abiye Modelleri

Her bayanın dolabında mutlaka birkaç kurtarıcı kıyafetleri vardır. Günlük olarak kullandığımız kıyafetlerden bazıları, siyah elbise ve beyaz gömlektir. Peki ya, özel geceler ve davetlerde bizi ne kurtaracak?Her bayanın düğüne mutlaka gitmiştir ve hayatında en az bir defa abiye elbise giymiştir. Modaevlerinde her tarza uygun düğün abiye modelleritasarlanmaktadır. Bunlardan mutlaka biri sizin içindir. Nasıl bir kıyafet alalım da, bir defaya mahsus olmasın ve daha sonra tekrar giyebilelim?

Eğer genç bir kızsanız size en çok kısa abiyeler yakışacaktır. Tek omuzlu, askılı veya straplez model seçenekleriyle diz altı ve diz üstü olarak tasarlanmış yüzlerce çeşit modeller size çok yakışacaktır. Satın almış olduğunuz abiye kıyafetin rengini siyah ve tonları olarak seçerseniz, ilk giydiğinizde fazla dikkat çekmeyeceğinden dolayı bu kıyafeti daha sonra özel bir gece, kokteyl veya davette joker niyetine tekrar kullanabilirsiniz.

Kısa abiyeler uzun ve ince yapılı bayanlarda daha hoş durmaktadır. Elbisenize uygun olarak yaptıracağınız abiye saç modelleri ile de muhteşem bir bütünlük içinde davetliler arasında göz kamaştırabilirsiniz.

capari mavi kisa 502x600 Dolabınızda Olması Gereken Abiye Modelleri tarik ediz 92442 600x408 Dolabınızda Olması Gereken Abiye Modelleri modart 399x600 Dolabınızda Olması Gereken Abiye Modelleri capari pembe 571x600 Dolabınızda Olması Gereken Abiye Modelleri

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.