Direk film izlemenin en kolay yolu…

  • Genel
  • 1055 kez görüntülendi

Direk film izlemenin en kolay yolu…

“Direk film izlemenin en kolay yolu!” parolasıyla yayın hayatına başlayan direkfilmizle.com’da yerli, yabancı, türkçe dublaj, türkçe altyazılı seçenekleriyle binlerce filmi indirmeden online izleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Direkfilmizle.com’un kullanıcılarına sunduğu en önemli özelliklerin başında filmleri hem tek parça, hem de bağlantı hızı düşük kullanıcılar için partlar halinde yayınlaması geliyor. Bunun yanında hemen hemen bütün filmlerin fragmanları da bulunmaktadır. Fragmanlar kullanıcıların film izlemeye karar vermeden önce dikkat ettikleri en önemli hususlardan biridir. Diğer taraftan direkfilmizle.com’da hd film izle seçeneği de bulunmaktadır. HD Filmler kategorisindeki bütün filmler 720p çözünürlükte izlenmebilmektedir. KUllanıcılar dilerse bağlantı hızlarına göre manuel olarak ekran çözünürlüğünü yükseltebilir veya düşürebilirler.

Direkfilmizle.com’un üstün arama motoru ve filtre çubuğu sayesinde aradığınız filmlere kolayca ulaşabilir, tarihe göre belli bir yıla (bkz. 2013 Filmleri) ait filmleri görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte popüler yönetmenler ve oyunculara ait sayfalara göz atarak, hayranı olduğunuz isimlerin filmlerini izleyebilirsiniz. Direkfilmizle.com’da aradığınız bir filmi bulmanız ancak saniyelerinizi alacaktır.

Direkfilmizle.com’daki tüm filmler iki puanlama türüne sahiptir. Birincisi tüm dünyanın tanıdığı ünlü sinema sitesi IMDb.com puanlaması, diğeri Direkfilmizle.com puanlaması. Direkfilmizle.com’da film izleyen kullanıcılar izlediği filme yorum yaparken bir taraftan da puan verirler. Sadece yorum yapan kullanıcıların verdiği puanlar dikkate alınarak bir “Direkfilmizle puanı” oluşur. Bu puan site kullanıcılarının film izlemeye karar vermesindeki önemli sebeplerden biridir. Siz de izlediğiniz filmlere yorumlar yazarak, diğer kullanıcıların fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Romantik filmler, aksiyon filmleri, korku filmleri, yeşilçam filmleri, komedi filmleri, animasyon filmleri… Onlarca kategoride binlerce film online film izle sloganıyla direkfilmizle.com’da sizleri bekliyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.