Desenli Tayt Modası

Desenli Tayt Modası

Taytların modası bir türlü geçmiyor. Neredeyse her sene farklı bir rüzgarı ülkemizi kasıp kavuruyor. Normal taytlar, deri taytlar, derken 2013 yılına damga vuracak ise, desenli taytlar. Bu yazımızda sizlere modası hakkında biraz bilgi vererek nasıl kombinleyeceğiniz hakkında ipuçları sunacağız. Eğer hazırsanız başlayalım.

Kış aylarının vazgeçilmez unsurlarından olan taytlar hem vücudumuzu sıcak tutarken hem de eğer düzgün bir şekilde kombinlenirse oldukça güzel görüntüler oluşmasına yardımcı oluyor. Yanlış kullanımda ise, maalesef rüküş bir görüntü kaçınılmaz oluyor. Örneğin, kar tanesi desenli bir taytın üzerine kahverengi veya siyah bir bluz, bluzunuzun üzerine yine bu tarz desenli bir hırka giyerseniz, günlük yaşantınızda rahatlıkla giyebileceğiniz bir kıyafet kombini yaratmış olursunuz. Bir diğer kombin örneğimizde ise, gökkuşağı rengi desenlere sahip olan bir taytı giydikten sonra ona uygun bir şekilde renkli ceket giyebilir bluz olarak ise daha sade renklerde bir tercih yapabilirsiniz. Gökkuşağı renkleri oldukça fazla renge sahip olduğu diğer kıyafetlerinizde sadelik üzerinde durursanız hem ilgiyi taytınıza verir hem de rüküş olmaktan kurtulursunuz.

Desenli taytlarda desen seçimi yaparken mutlaka size uygun olup olmadığına dikkat edin. Yanlış bir tercih, sizi tamamen rüküş gösterebilir ve vücudunuzu olduğundan farklı bir şekilde lanse edebilir. Ayrıca, desenli taytları kesinlikle pantalon gibi giymeyi düşünmeyin. Mutlaka kalça kısmını kapatacak bir tunik veya hırka ile kombinlemeye çalışın. Desenli tayt giyiyorsanız, ayakkabı seçiminde ise topuklu ayakkabı modellerine yönelmeniz sizi daha çekici ve alımlı gösterecektir.

2013 Desenli

Tayt Fiyatları 20-25 TL arasındadır, Hangi mağazada bulabileceğiniz hususunda konuya yorum yazabilirsiniz.

Gelen Aramalar:desenli taytlar,tayt modası,desenlı tayt modellerı,desenli tayt kombinleri,2013 tayt modası,tayt,desenli tayt,tayt kombin,tayt modelleri ve fiyatları,tayt kombinleri

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.