CORTO MOLTEDO ‘dan Koleksiyonluk Bir Model !

CORTO MOLTEDO ‘dan Koleksiyonluk Bir Model !

 geçen sezonda yaptığı gibi özel koleksiyonunu 9-10 Kasım ‘da yine İstanbul ‘a getiriyor. Bu sefer ki özel sunumda çok çok özel bir modelini yakından görebilme şansına sahip olacağız.

Time Machine Susan dediğimiz bu çanta, Corto Moltedo ile Bamford Watch Department ‘ın ortak çalışması.  ‘un eserleri ve Sherlock Holmes un birleşimiyle ortaya çıkan bu özel parça özellikle tarih ve edebiyatı sevenlere ithaf edilmiş.
 corto13a CORTO MOLTEDO dan Koleksiyonluk Bir Model !
üzerinde gördüğünüz kadranlar İngiliz ordusuna özel olarak üretilen   vintage Rolex ‘e ait.
malzeme kaplı. En ilginç özelliklerinden biri de üstündeki saatin çıkarılarak ayrıca cep saati olarak kullanılabilmesi.
Kristaller, ve kadranların hepsi elle monte edilmiş.
ve olmak üzere 2 farklı modeli var. İstanbul ‘da ağırlayacağımız model olanı. Tüm bu özellikler gözönüne alındığında bu çantanın koleksiyoncular için müthiş bir parça olduğunu söyleyebilirim.

corto2a CORTO MOLTEDO dan Koleksiyonluk Bir Model !

Dünyada sadece 5 adet üretilen bu mücevher niteliğindeki çantanın elbette fiyatı da kendine yakışır oranda. Fiyatını söylemeyerek gizemli havasını korusun istiyorum 🙂 Ama tahminleri alabilirim 🙂 Şayet davetiyeniz geldiyse yarın ve cumartesi günü mutlaka Edition Hotel Gold Bar ‘a uğramanızı tavsiye ederim. Hem Corto ‘nun son koleksiyonunu hem de bu özel parçayı yakından incelemek şansı kaçmaz kaçamaz !
corto1a CORTO MOLTEDO dan Koleksiyonluk Bir Model !

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.