Cilt beyazlatıcı krem – Fair lovely

Cilt beyazlatıcı krem – Fair lovely

Cilt beyazlatıcı krem – Fair lovely

Fairy and lovely cilt beyazlatma kremleri arasında yer almasının yanında onu diğerlerinden farklı kılan birçok özelliğe sahiptir. Fairy and lovely’nin ilk ve en önemli etkisi cilt tonunu zamanla açmasıdır. Cilt tonundaki açılma cilt üzerindeki pigmentasyon bozukluklarını zamanla dengelemeye başlar. Dolayısı ile cilt yüzeyinde bulunan çiller, güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri ve doğum lekeleri tamamen ortadan kalkmaya başlar. Fairy and lovely kremin bir diğer etkisi de hızlı cilt oluşumunu desteklemesidir. Hızla yenilenen cilt, yeni bir deri anlamına gelmektedir. Sivilce izleri, yara izleri, çeşitli hastalıklara bağlı olarak meydana gelen ve kalıcı gibi gözüken tüm izler zamanla kaybolmaya başlar.

Fairy and lovely krem bitkisel içerikten oluşmaktadır. Cilde zarar verebilecek çeşitli kimyasallar içeriğinde yer almaz. Bir çok lüks kozmetik  ürününde bile bulunan bu zararlı kimyasallar fairy and lovely kremde bulunmamaktadır. Bu bakımdan Fairy and lovely krem uzun süre kullanıma uygundur. Fairy and lovely krem 1 ila 1,5 aylık süreç içerisinde etkilerini gösterir fakat siz cilt bakımınızın tamamlayıcısı olan bu kremi çok daha uzun süre kullanmak isteyeceksiniz.

Fair Lovely Cilt beyazlatıcı ve leke giderici krem son yıllarda çok popüler bir hal aldı. Bu popülarite ilk olarak Arap ülkeleri ve Afrika ülkelerinde kendini gösterdi. Bu bölgelerdeki insanlar koyu tenleriyle biliniyor ve beyaz ten modası bu ülkelerde çok daha eskiye dayanıyor.

Fair Lovely  nedir?   Cilt beyazlatıcı ve leke giderici krem etkilerini ilk bir aylık kullanımın sonunda göstermeye başlıyor. Fair Lovely Cilt beyazlatıcı ve leke giderici krem cilt tonunu ağartırken bir yandan da cildinizdeki lekeler ve izlerle savaşıyor. Cildinizde herhangi bir pigmentasyon problemi yaşıyorsanız veya kalıcı izleriniz bulunuyorsa bu krem tam size göre diyebiliriz. Cilt yenilenmesinin hızlanmasını sağladığından cildinizdeki yeni doku oluşumuyla birlikte cilt lekeleriniz ve izleriniz ortadan kalkıyor. Özellikle ergenlik döneminde meydana gelen sivilceler ardından derin, çukurlaşmış, kırmızı ve mor renklerde sivilce izleri bırakıyor. Sivilce izlerinden kurtulmaksa Fair Lovely Cilt beyazlatıcı ve leke giderici krem sayesinde çok kolay. Gündüz ve gece bir kez sorunlu bölgeye kremi uygulamanız yeterli olacaktır. Fair Lovely Cilt beyazlatıcı ve leke giderici kremi kullanmadan önce cildinizi temizlemeniz gerekir.

Kaynak www.pohlikrem.gen.tr

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.