Çiçek Sepeti Sevginizin Tercümesi

  • Yaşam
  • 751 kez görüntülendi

Çiçek Sepeti Sevginizin Tercümesi

Dünya’da birçok türü var, Türkiye’de sadece bu toplara özgü birçok çiçek türü var ve siz kararsız bir şekilde sevgilinize veya sizin için olan başka insanlara acaba ne hediye etsem diye kararsızsınız. Aslında tüm bu çiçeklerin kendi içlerinde tür, renk ve dizilime göre farklı anlamları vardır ve sunumları da bu anlamlar çerçevesinde yapılır. Bir çiçek birden çok anlam içerirken, rengi ve türüne göre bir çiçek sepeti söylenecek bir kelimeden çok şeyi olanlar içindir.

Evet, çiçeklerin birden çok anlamı vardır ve bir dil halini almış olan bu kelimeler ile cümleler kurmanın yolu da çiçek sepetleridir. Üstelik bu dil artık evrenseldir… Sizin için özel insanlara söylenecek sözler de özel olmalıdır. Çünkü her insan bir başkası için farklı anlamlar ifade eder ve burum bu iken sıradanlaşan şeyler özel insanlar için asla doğru tercih sayılmaz. Elbette sevgi karşılıklıdır ve asla hediye veya belge istemez ama seni seviyorum demenin ritüel halini aldığı dönemlerde bunun farklı yöntemlerini denemek ve sevdiklerinizi mutlu görmek sizi de mutlu edecektir.

Eski Yunancada 32 farklı aşk kelimesi vardır ve her biri farklı anlamlar ile seni seviyorum demenin yoludur ki aşk kelimesi bu kadar anlamı haklı şekilde içerirken ve bir çiçek bu kadar çok şey söyleyebilirken. Bu fırsatı bir çiçek sepeti ile kelimelerden de öte kendi aşk hikâyenizi yazarak sunabilirsiniz ki sadece sevgili için değil anne, baba ve diğer tüm özel kişiler için.

http://www.cicekmarket.com/ sitesi âdete aşkın dili haline gelmiş bu lisanın her kelimesini sizlere içerisinde bulundurduğu kategoriler ile anlamlı bir şekilde sunmuş ve tek çiçekte olduğu gibi buket ve sepetlerde de aynı ihtiyatı göstermiştir. Siz sadece anlatmak istediklerinizi bize söyleyin biz sevginizin tercümesini çiçek sepeti halinde sunmaktadır.

cicek 74 Çiçek Sepeti Sevginizin Tercümesi

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.