Ceylan Katıldığı Düğünde Gelin ile Karşılıklı Roman Havası Oynadı

  • Genel
  • 1498 kez görüntülendi

Ceylan Katıldığı Düğünde Gelin ile Karşılıklı Roman Havası Oynadı

Sanatçı Ceylan, küçük yaşından beri ekranlarda görmeye alışık olduğumuz simalardan biridir. Genç yaşında başarıyı yakalamış ve zirvede kalmayı başarmış sanatçılarımızdan Ceylan, türk sanat müziği olsun, arabesk olsun, türküler olsun bir çok alanda şarkılar seslendirmiş ve sevenlerinin gönlünde taht kurmuştur.

Herkes zaman zaman televizyon ekranlarında çok fazla göremediği bu eski yıldızların nerelerde olduğunu düşünür. Sanatçı Ceylan yurt içinde ve yurt dışında konserler vermeye, çeşitli özel gecelerde sahne almaya devam etmekte.

Ceylan menajeri Ali Kutlar ile soluk almadan çeşitli organizasyonlarda yer alarak bizleri o güzel sesinden mahrum etmemektedir. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir düğünde gelin ile karşılıklı oynadığı roman havası, düğün sahiplerini coşturmuş gelin ve damadın aklında unutulmaz anılara imzasını atmıştır.

Sanatçı Ceylan’ın sesi kadar mütevaziliği de dikkat çekmektedir. Bukafelos Organizasyon bünyesinde menajeri Ali Kutlar ile organizasyonlarda yer almaya devam etmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.