ÇERÇEVECİ ARTCONSEPT ÇERÇEVE

ÇERÇEVECİ ARTCONSEPT ÇERÇEVE

Çerçeveler objelerimizin ve resimlerimizin hem dış etkenlere karşı korunmasını, bozulmadan ilk gün olduğu gibi kalmasını hemde bu şık resimlerin duvarlara asılmasını sağlar.Çerçeveler resimlerin haricinde birçok amaç ile kullanılabilir. Önemli belgeleri ve hatıraları saklamak ve sergilemek için çerçeveler ideal ekipmanlardır. Örneğin bir diplomayı çerçeveleterek duvara asabilir ve bu şekilde hem sergilenmesini sağlayabilir hemde dış etkenlere karşı korumuş olabilirsiniz.
Resimlerin bulundukları ortamı ne kadar güzelleştirdiği tartışılamaz bir konu. Gerek dekoratif anlamda gerekse göze hitap anlamında büyük öneme sahip olan resimleri evlerimize, ofislerimize koymak için özenle hazırlanmış olan resimlere gereken resmi belkide dahada güzelleştirecek bir çerçevedir.Her şeyden önce çerçevelenecek malzemeyle çerçevenin uyum içinde olmasına dikkat etmek gerekiyor. Çerçeveler resimleri saran ve resimlere farklı bir hava katan çok amaçlı
eşyalardır.
Son derece modern makina parkuru ile titiz işçilik garanti etmekteyiz.Kalite ve işçilikten ödün vermeden uygun fiyatlar ile hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin: çerçeveci

A4 Çerçeve sektöründe hizmet vermekteyiz. Hem plastik, hem ahşap olmak üzere yüzlerce çeşit numune ile eşsiz tasarımlar yapmak elinizde.A4 Çerçeveler resimlerin haricinde birçok amaç ile kullanılabilir. Önemli belgeleri ve hatıraları saklamak ve sergilemek için çerçeveler ideal ekipmanlardır. Örneğin bir diplomayı çerçeveleterek duvara asabilir ve bu şekilde hem sergilenmesini sağlayabilir
hemde dış etkenlere karşı korumuş olabilirsiniz.Farklı modellerde ve farklı yapılar ile yapılan çerçeveler sayesinde çerçeveleteceğiniz ekipmana çok daha dekoratif ve göze hitap eden bir hava katabilirsiniz. Bu işte uzman çerçeveciler sayesinde ince ince işlenmiş ve özel olarak yapılmış bir çerçeve resimlere ayrı bir hava katar.Dekoratif anlamda birçok hizmeti tek çatı altında toplayarak müşterileri için en mükemmel ve en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.
İsteğinize göre tasarımları ile yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi için: a4 çerçeve

Hammadesine, kalınlığına ve kaplama stiline göre değişim göstermektedir.Firmamızda bu kategoride önde gelen bir konumdadır. Perakende ve toptan sektöründe, kurumsal firmaları Çerçeve işlerinde uygun fiyat ve kaliteli işçiliğe önem vermektedir. Plastik çerçeveler, ahşap çerçevelere nispeten daha uygun fiyatlıdır. Ahşap çerçeveler ise eğer ilaçlanmış ve fırınlanmış ise fiyatı daha da yüksek olmaktadır.
Ancak sağlamlığı ve evladiyelik olması fiaytını gözardı ettirir.Çin işi çerçeveler oldukça sağlıksız ve kalitesiz ürünlerdir. Üzerindeki desenler alçı olup zamanla dökülür. Ahşap çerçeveleri zamanla kurtlanır ve dönme yapar.Çerçeve Fiyatları aynı zamanda işçiliğe görede değerlendirilir. Süper market tarzı yerlerde her işi yapan personele yaptırılan işçilikten bir şey beklenmez. Sanatsal bir iş doğmaz.
Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, maliyetlerin daha aşağıya çekilip, kalitenin artması gün be gün devam etmektedir.

Detaylı Bilgi için: çerçeve fiyatları

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.