CEP TELEFONU DİNLEME CASUS TELEFON

CEP TELEFONU DİNLEME CASUS TELEFON

Telefon dinleme olayı gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Özellikle casus telefon konusunda gün geçtikçe ilerleyen teknoloji sayesinde daha yaygın bir hal almış durumda.
Sevgiliniz sizi aldatıyor mu? Çocuklarınız nelerle uğraşıyor? Bakıcılarınız gözünüz gibi baktığınız çocuklarınıza nasıl davranıyor? Çalışanlarınız siz işyerinde değil iken de aynı performansı gösteriyor mu? Merak ettiğiniz o kişi acaba şimdi nerde? Kafanıza takılan birçok şey artık casus telefon ile bir tık kadar yakın kullanması ve kurulması çok kolay olan bu programı edinirken öncelikle tavsiyem lisanslı orijinal ürünleri almanız olacak. Lisanlı ürünleriniz hiçbir zaman boşa gitmeyecektir. Kurulu telefon değiştirildiğinde bile başka bir telefona yeniden aktarabilecek böylelikle ödemiş olduğunuz ücreti çöpe atmayacaksınız. Kurulumu ve çalışması çok kolay ve hızlı yaklaşık 30 saniye ile 1 dakika arasında olan bu program tamamen sessiz çalıştığı için karşı taraf bunu asla fark etmeyecektir. Bütün bunlarla uğraşamam diyorsanız programın kurulu olduğu cep telefonu satın alabilir ve dilediğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. Bu program sayesinde tüm kuşkulardan kurtulacak ve huzurla yaşayacaksınız. Bakalım program ne işlere yarıyor. Öncelikle karşı tarafa gelen tüm aramaları ve karşı tarafın yapacağı tüm aramaları eş zamanlı olarak o anda dinleyebiliyorsunuz. Programı yüklemiş olduğunuz cep telefonuna gelen ve alınan tüm smsleri okuyabileceksiniz. Gprs üzerinden cep telefonu doğal olarak sahibi nerde anında öğrenebileceksiniz. Hatta ve hatta cep telefonu sahibinin bulunduğu ortamı dinleyebileceksiniz. Cep telefonunda kayıtlı tüm numaralara ulaşabileceksiniz.
Sistem günümüz telefonlarının birçoğunda çalışıyor. Size özel olarak verilen şifre ve kullanıcı adıyla tek tuşla yönetebileceğiniz bu program sayesinde tüm kuşkularınıza son buluyor. Kötü amaçlı kullanılmadığı sürece tamamen yasallaşmış olan bu program hayatımızdaki soru işaretlerini giderecek.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.