Cem Yılmaz Fundamentals

Cem Yılmaz Fundamentals

Cem Yılmaz’ın yeni yeni sinema filmi geçtiğimiz hafta vizyona girdi. İlk Haftadan 500 bin izleyiciye ulaşan  şuana kadar 600 bin izleyiciye sayısına ulaştı.  Cem Yılmaz’ın 2010 yılında yaptığı gösterilerden oluşuyor. Cem Yılmaz bu fikriyle iyi bir işe imza atmış olarak gözüküyor. Bu sayede Cem Yılmaz’ın gösterilerine gitme şansı bulamayanlar, gösterilerden derlenmiş en özel bölümleri izleme şansı bulabildi. Cem Yılmaz daha öncede yaptığı tüm projelerde başarıya ulaşmış ve yine bu projesinde de oldukça güzel bir başarı yakalayacağı kesin. Cem Yılmaz’ın gösterilerini izleme şansı bulamayanlar veya tekrardan gülme krizine girmek isteyenler bu filmi kesinlikle kaçırmamalı. Havalar kar yağışlı, dışarıda gezme imkanı yok. Yapılabilecek en güzel şeylerden bir tanesi sinemaya gidip film izlemek. Ve sinemaya gidenlerde Cem Yılmaz Fundamentals izleme imkanları olduklarından oldukça şanslı sayılırlar. Hepinize bol gülmeler.

11-13 Ocak 2013 haftasonu Türkiye Box Office listesinin ilk sırasını geçtiğimiz haftayı da zirvede kapatan Cem Yılmaz’ın sahne şovundan sinemaya taşınan FUNDAMENTALS aldı. Film 2. haftasonunda 537.677 kişi tarafından izlenerek toplamda 1.602.071 kişiye ulaştı.

Karaoğlan izlenme sayısı:Vizyona yeni giren Karaoğlan sineması ise  iki günde 54 bin kişi tarafından izlendi.

 

İzle

 

Gelen Aramalar:cem yılmaz fundamentals izlenme sayısı,cem yılmaz fundamentals gişe,cem yılmaz fundamentals izleyici sayısı,fundamental izle,fundamentals gişe,cem yılmaz fundamental,cem yılmaz fundamental izle,cmylmz fundamentals izle,fundamentals izlenme sayısı,cmylmz fundamentals gise

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.