Celal ile Ceren İzlenme Sayısı

Celal ile Ceren İzlenme Sayısı

Şahan Gökbakar’ın yeni projesi Ezgi Mola ile birlikte rol aldığı sinema filmi 18 Ocakta sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor.  Recep İvedik 1,2,3 serisiyle başarılı bir çıkış yakalayan Şahan Gökbakar’ı Türkiye Recep İvedik tiplemesiyle sevdi. Recep ivedik serisine filmi  ile ara veren Şahan Gökbakar yeni bir sinema projesiyle karşınızda. Bakalım ’de de aynı başarıyı yakalayabilecek mi? Şuana kadar en çok izlenen yerli sinema filmleri arasında Fetih 1453 filminden sonra ikinci sırada olan Recep İvedik’in ulaştığı başarıya ulaşabilecek ya da geçebilecek mi bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz. Gökbakar hayranları filmin vizyona gireceği günü iple çekmekte. Okulların tatile girmesi ve ara tatilin gelmesiyle daha çok kitleye hitap edecek olan ’in bu dönemde vizyona girmesi avantaj olarak değerlendiriliyor. Şahan Gökbakar çok küçük yaşta hayranları olmasına rağmen Recep İvedik filmlerini aratmayacak düzelde argo tabirler kullanıldığı filmin fragmanında göze çarpıyor. Argo tabirler yüzünden izleyici kaybı yaşayacağı bir gerçek. Celal ile Ceren izlenme sayısı ve Celal ile Ceren izleyici yorumları bu sayfada paylaşılacak.

18 Ocak’ta vizyona giren “Celal ile Ceren”, ilk üç günde 601 bin 334 kişiyi tarafından izlenerek Cem Yılmaz Fundamentals’in ilk 3 günlük izlenme oranını geçti.

Celal ile Ceren Film Tavsiyesi. Modayisev.COM

Celal ile Ceren İzle

Gelen Aramalar:celal ile ceren izleyici sayisi,celal ile ceren izleyici yorumları,ceren ile celal gişe,ceren ile celal izlenme oranı,ceren ile celal izlenme sayısı,celal ile ceren eleştiriler,celal ile ceren izleme sayisi,celal ceren izlenme sayısı,ceren ile celal full izle,celal ile cerenin izlenme oranı

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.