Burun Ucu Estetiği

Burun Ucu Estetiği

 

Burun estetiği için size gerekli olan tek şey biraz da olsa cesaret. Birçok kişi aslında ne şeklinden, ne görüntüsünden ne de sağlık konusunda beğeniyor burnunu çok kişi operasyon ile düzelttirmek ya da tamamen farklı şekil vermek istiyor olsa da, buna kolay kolay cesaret edemiyorlar. Öncelikle şunu unutmayın ki artık teknoloji çok daha ileri boyutta. Burun estetiği yapılmadan önce simülasyon cihazlarında size nasıl bir burun yapılacağı ve sizde nasıl duracağı bile ayrıntılı bir şekilde gösteriliyor. Bu durumdan sonra da kişi daha bir özgüvenli şekilde karar veriyor ve işlemi yaptırıyor. Burun estetiği için tamamen her kısmını dikkate alabileceğiniz gibi, ya da sadece belli kısımlarını da yaptırabilirsiniz.

Burun ucu estetiği de buna bir örnek olarak verilebilir. Genellikle burun ucu yere doğru bakanların ya da çok yüksek bir burun ucuna sahip olanlarının yaptırdıkları bu uygulama ile burun ucu daha düzgün ve normal boyutlara geliyor. Bazı kişilerin burun kıkırdakları çok daha belirgin olduğu için, özellikle burun uçları ayrı gibi duruyor ve çok kötü bir görüntü yaratıyor. Burun ucu estetiği diğer operasyonlar a göre çok daha kolaydır ve fiyatları da buna göre belirlenir. Burun ucu estetiği için sizler doktorunuzla konuşacak ve sadece isteklerinizi belirteceksiniz. Çok hafif bir oynama ya da biraz daha farklı bir çehre yaratarak yine güzel bir burun elde edebilirsiniz.

Burun estetiği fiyatları ise genellikle en fazla 10 bin civarında oluyor. Aslında çok gibi görülse de, çok zahmetli bir iş olduğunu unutmayınız. Bunun için yıllardır çalışan doktorlar her zaman en iyisini yapmak için, kendilerine de yatırım yapıyorlar ve dolayısı ile de fiyatlarını buna göre belirliyorlar. Burun estetiği fiyatları her doktor için değişebilir. Biri size 5 bin derken, diğeri 10 bin diyebilir. Bu tamamen doktorun yeteneği ve kullandığı ekipmanlar ile doğru orantılıdır ve mutlaka dikkat edilmelidir. Burun estetiği fiyatları için sizlerde istediğiniz bir doktor ile görüşün ve size en doğal olacak burun hakkına bir fiyat alınız.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.