Burçlara Göre Gelinlik Seçimi

Burçlara Göre Gelinlik Seçimi

Burçlara Göre Gelinlik Seçimi

Koç Burcu : Koç kadınları, ateş grubu oldukları için iddialı olmayı çok severler. Günlük kıyafetlerindeki olduğu gibi gelinlik seçimlerinde de iddiasını sürdürürler. İnceliklerini romantik, dantel ve çiçek detayları ile süslemeyi severler. Fazla abartılı olmamak şartıyla, sade ve ışıltılı gelinlikleri de beğenirler. Koç gelinleri için gelinliğin rahatlığı son derece önemlidir. Çünkü muhtemelen düğün gecesi yerlerinde oturmayacaklar.

Boğa Burcu Gelinlik Seçimi: Venüs’ün etkisindeki boğa burcu gelinlerin ön planlarında güzellik vardır. Sırt ve göğüs dekoltesi onlar için çok önemlidir. Kadınsı detayları gelinliklerinde  sık kullanırlar.Genellikle dekolteli ve ışıltılı gelinlikleri tercih ederler.

İkizler Burcu Gelinlik Seçimi: Çift karakterli burç özellikleri oldukları için gelinlik seçiminde de en çok zorlanan burç ikizlerdir. Bir tarafı sade ve farklı bir gelinlik isterken, diğer tarafı gösterişli gelinlikler beğenir. Bu ikilem onları çok yorar ve zorlar, her zaman iki gelinlik arasında kalırlar ve son kararı vermek genelde modacıya kalır. Gelinlik tesliminde “ Diğeri daha mı güzeldi acaba? “ sorusunu sadece ikizler burcu gelini sorar.

Yengeç Burcu Gelinlik Seçimi: Romantik kimliklerinden dolayı sade ve masum gelinlikleri seçerler. Zarif ışıltılardan hoşlanırlar. Daha çok rahat ve hafif gelinlikleri tercih ederler. Kendilerine batan, sıkan her türlü detaydan nefret ederler.

Aslan Burcu Gelinlik Seçimi: Aslan gelinleri içinde iddia söz konusudur. Bunu sadelikle de ihtişamla da yapabilirler. Onlar için salona girişlerinde misafirler üzerinde bırakacakları ilk intiba çok önemlidir. Bu yüzden kraliçelere layık büyüleyici bir havaya bürünürler. Diğer taraftan da sade ama seksi bir gelinliği de tercih edebilirler. O gün onlar için tam bir peri masalıdır.

Başak Burcu Gelinlik Seçimi: Başak burcu gelinlerinin öncelikli seçimi hem sade hem de klâs olmaktır. Tasarım gelinlikler öncelikleridir. Kumaş seçimlerindeki kalite ve renk seçimi onlar için en önemlidir. Başak gelini sade ve klâs olmak ister!

Terazi Burcu Gelinlik Seçimi:Gelin olmanın hayalini çocukluk çağında kurmaya başlarlar. Kabarık ve dantel gelinlikler onların en büyük isteğidir. Uzun kuyruklu etekler, dantel kenarlı duvaklar, İspanyol uzun kollar ve ışıltılı taşlar venüsün etkisindeki terazi gelinin vazgeçilmezidir. Kokoş taçlar tam da terazi gelinlerine göre.

Akrep Burcu Gelinlik Seçimi: Akrep kadınları, her zaman olduğu gibi sistemli çalışmalarını gelinlik seçiminde de gösterirler. Ne istediklerini bilirler. Kabarık etekli, zarif ve romantik görünümlü gelinlikler vazgeçilmezleridir. Düğün mekanına göre çiçek ya da taşlarla işlenmiş bir gelinlik alabilirler. Ama aynı zamanda ne yaparlarsa yapsınlar seksi görünmekten kendilerini alıkoyamazlar.

Yay Burcu Gelinlik Seçimi: Ateş grubu olan yay gelinleri gösterişli olmaktan hoşlanıyorlar. Fakat sanatçı kimlikleri ve özgürlükçü tarafları onları her zaman çılgınca bir çizgiye götürür. Kabarık ve kuyruklu bir gelinlikle düğün mekanına girip rahatlığı için birkaç saat sonra mini bir gelinlikle aranıza katılabilirler.

Oğlak Burcu Gelinlik Seçimi: Oğlak kadınların vazgeçilmezi kraliyet ailesine yakışır bir şıklıktır. Her zaman saraylara yakışır bir ihtişama sahip olma arzusu vardır. Kuyruk vazgeçilmezdir. Çok işlemeli gelinlikleri severler.

Kova Burcu Gelinlik Seçimi: Kimsenin düşünemeyeceği kadar farklı detaylara sahip bir gelinlik ararlar ve benzersiz olmak isterler. Tarihsel özellikleri olan ve bir dönemi temsil eden kostümleri düşünerek gelinlik modellerini belirlerler. Diğer taraftan kumsalda çıplak ayak yürüyecekleri veya kırda papatyalar arasında koşabilecek kadar rahat gelinlikleri de severler. Kendilerine güvenleri tam olan kova gelinleri bu özelliklerini gelinliklerine de yansıtır.

Balık Burcu Gelinlik Seçimi: Bir gelinlikte olabilecek tüm detayları kullanırlar. O gün onlar için unutulmaz bir peri masalıdır. Taşlar ve incilerden aldıkları yansımalarla kendilerini deniz kızı gibi hissederler. Gelinliklerinde pastel tonlarda kurdele fiyonk takmayı severler.

 

Burçlara Göre İçin Tıklayınız

 

Gelen Aramalar:başak burcunun gelinliği,başak burcu gelinliği,oğlak burcu gelinliği

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.