Bulgurlu Arçelik servisi

  • Yaşam
  • 675 kez görüntülendi

Bulgurlu Arçelik servisi

Sahiplerine tanıdıkları kullanım zenginlikleriyle kombi, beyaz eşya ve klima gibi ürünler yıllardır sahip oldukları önemi koruyorlar. Piyasada başarılarıyla ve kaliteli cihazlarıyla göze çarpan Arçelik ürünleri elit müşterilerin ilgi odağı. Üretilen Arçelik ürünlerinde öncelikli olarak insan sağlığı, doğa sağlığı ve kullanıcı memnuniyeti önemli etkenler arasında. Bulgurlu Arçelik servisi sunduğu kaliteli ve tamamen kendine özgün teknik destek çalışmalarıyla müşterinin karşılaşabileceği tüm sorunları ortadan kaldırarak başarılı çalışma sahaları meydana getiriyor.

Kurulduğu bölgede kaliteli hizmet ayrıcalığı ve saygın hizmet konumu kazanmış bulgurlu servisi müşteri memnuniyetini artırabilmek adına çalışmalarında her geçen gün kalite dozunu artırıyor. Müşteriye tam yerinde ve zamanında destek sağlayabilmek için kuruluşumuz ödün vermeden yirmi dört saat hizmet vermektedir. Gezintiye çıkan teknik servis araçları sayesinde müşteri telefon açtığı andan kısa bir süre sonra kapısına ulaşmaktayız. Zorunluluk gerektirmeyen çoğu durumda müşteri evinde teknik sorunlar çözülürken, daha çok uğraş gerektiren sorunların çözümü için cihazlarınız teknik servis ekibimiz tarafından kuruluşumuza taşınmaktadır.

Acıbadem semti İstanbul’un gözde ve işlek bölgelerinden bir tanesidir. Acıbadem’de bulunan teknik servisimizden yerli insanların yararlanabildiği gibi çevre semtlerin insanları da sağladığımız servis ayrıcalıklardan yararlanabilmektedir. Günün her saati açık olan iletişim telefonlarından bizlere ulaşarak sıkıntılarınızdan haberdar etmeniz yeterli. Acıbadem Arçelik servisi tarafından gerekli teknik analizler yapılır ve kuruluşumuzca sizlere en uygun ekonomik fiyatlarla teknik sıkıntılarınız çözülür.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.