Böcek İlaçlama Önemi

Böcek İlaçlama Önemi

Ülkemizde İlaçlam sektörü her geçen gün daha fazla gelişmektedir.Özellikle son yıllarda başta kene olmak üzere bir çok farklı böcek türünün insan sağlığına verdiği büyük zararladan sonra Ülkemizde çoğu kişi sağlığı adıana ilaçlama konusunda son derece bilinçlenmiştir.
Lider İlaçlama şirketi 1995 yılında kurulmuş sektörde öncü firmalardan biridir.Haşere ve kemirgenler ile ilgili akademik bilgi kapsamında çalışmalarına devam eden lider ilaçlama 4 il genelinde 50 şube ve gezici servisleri ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca böcek ilaçlama hizmetl vermektedir.
Özellikle son yıllarda dünyada haşere kontrolünün önemi oldukça çok artmış ve jel ilaçlama yöntemleri gibi yeni yöntemler ile haşereler ile profesyonel mücadeleye geçilmiştir.

Bir böcek kovucu etmemektedir deri, giysi ya da diğer yüzeylere uygulanan bir maddedir böcekler (ve eklem bacaklılar iniş veya bu yüzey üzerine tırmanma genel olarak). Ses üretimi, özellikle dayalı mevcut böcek kovucu ürünler de vardır ultrason (duyulmayacak yüksek frekanslı sesler). Bu elektronik cihazlar EPA ve birçok üniversite tarafından yapılan çalışmalar ile bir sivrisinek kovucu olarak hiçbir etkisi olduğu gösterilmiştir.Böcek kovucular önlemek ve salgını kontrol etmenize yardımcı böcek kaynaklı gibi hastalıklar sıtma , Lyme hastalığı , dang humması , veba ve Batı Nil ateşi . Yaygın olarak hizmet Zararlı hayvanların vektörler hastalık böcekler, pire , sinek ve sivrisinek ve örümcek; kene .

Lider Grup İstanbul merkez olmak üzere istanbul genelinde tüm ilçelerde
böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.İlaçlarımız
Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Firma olarak İstanbul’un geneline, İzmit, Bursa ve İzmir’e mesafe gözetmeksizin
ilaçlama servislerimiz vardır.

Fare İlaçlama

Farelerde çeşitli yerlerde bulunabilir düşünüldüğünde, mucitler bir fare kovucu sprey geliştirmek için yıllarca çalışıyorlar. Fareler püskürtmek için bir ev etrafında bir itici engel püskürtme fikri bir rüya gibi geliyor. Ne yazık ki, hala bir rüya gibi görünüyor.

Fare kovucu sıvılar, katılar ve piyasada bile elektronik cihazlar olsa da, herhangi bir fare kovucu sprey yaygın değere sahip olduğunu üreticileri tarafından sunulan herhangi bir bilimsel kanıt yoktur. Ancak, pazara getirilmeden önce ürünün çalışması gerektiğini hiçbir hükümet gereksinimleri vardır. Bu nedenle, hatta güvenilir tüketici ticaret siteleri fare kovucu spreyler duyururlar. Bazı durumlarda, bu ürünlerin mevcut enfestasyonlar kurtulmak için söz ile satılmaktadır. Bu spreyler gibi doğal yağlar gibi kimyasal madde kullanılarak birkaç saniye için fare tahriş olabilir, ancak fareler yakında tedavi alanların etrafında veya aracılığıyla bir yol bulmak.

Fare geniş bir ürün yelpazesi yok. Genellikle onların yiyecek kaynağına yakın yuva, yani fare kontrolü için en önemli görev kaynağı bulmaktır. Harborage alanları veya fareler yuva ve fareler kurtuluşa eremezler alanları kaldırın. Besin kaynağı çıkarın, ve onlar vurguladı olacak ve yaşayamaz.

Aksine spreyler bağlı olarak daha, fare kontrolü için en etkili yöntem, ev ya da iş giriş kazanıyor farelerin önlemektir. Tüm pencere ve kapıları sıkıca kapanmalıdır. Evcil hayvan gıda ve çim tohumu fareler tarafından içine çiğnenmiş edilemez kapalı kaplarda muhafaza edilmelidir. Bir fare istilası, ilk işareti de, profesyonel bir büyük bir nüfusa geliştirir önce istila ortadan kaldırmaya yardımcı aranmalıdır.

Hiçbir sihirli fare kovucu sprey bulunmaktadır. Dikkatli muayene, dışlama teknikleri ve erken kontrol bulursa iyi seçimlerdir. Bu uzun vadede önlenmesi yol açacaktır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.