Bildiğinizden Daha Fazlası: Jartiyer

  • Genel
  • 863 kez görüntülendi

Bildiğinizden Daha Fazlası: Jartiyer

             Jartiyer kadar kadınsılığı temsil eden başka bir iş çamaşırı var mı acaba? Diyeceksiniz ki çok var. Sütyen, dantelli külot, gecelik. Ama saydığınız çamaşırların hepsi de günlük hayatta bir gerekliliğe hitap ediyorlar. Jartiyer ise çok farklı, giymeseniz de olur, onun yerine külotlu çorap kullansanız da olur. Ama olur mu gerçekten?

            Jartiyer vazgeçilmez kılan en büyük özelliği çok işlevsel gibi görünmese bile inanılmaz bir şıklık yaratması ve baştan çıkarıcı etkisi. Hangi renk ve model jartiyer seçilirse seçilsin kadınlarda muhteşem bir imaja sebep oluyor. Ve bu imajın kadınlar için çok avantajlı bazı sonuçları da var.

Blog.gecemodasi.com jartiyerin kullanım alanları ve yarattığı etkiler üzerine ayrıntılı bilgilerin yer aldığı bir site. Genel olarak kadın ve erkek iç giyimi üzerine yazıların yer aldığı sitede pek çok faydalı bilgiler ve stil ipuçları bulunuyor. Jartiyer özelinde incelediğimizde çok çarpıcı sonuçlarla karşılaşıyoruz. Bir fantezi yatak odası gibi algılanan jartiyerin kadınların kendine güveni üzerinde büyük etkileri olduğunu öğreniyoruz.

Kadınlar kendileri için çok özel olan bir toplantıya ya da iş görüşmesine giderken de jartiyer kullanıyorlar. Çünkü her ne kadar kimse görmeyecek olsa bile jartiyer kadınların duruşlarını, konuşmalarını ve yürüyüşünü etkiliyor. Bu gizli bir imaj. Dışarıdan fark edilmeyen ama kadını daha atak, daha öz güvenli ve daha çekici kılan bir imaj. Her şeyden önce üzerinde böylesi iddialı bir kıyafet taşıyan kadın  kendini daha rahat ifade edebiliyor ve karşısındakine farkında olmadan “ilk bakışta ne olduğunu asla anlayamazsın” duygusu veriyor. Bu “ilk bakışta anlayamama” duygusu işverene yansıdığında da en azından ikinci görüşme için bir şans yakalamak mümkün.

Blog.gecemodasi.com’un jartiyer alanındaki yazılarına baktığımızda dikkatimizi çeken bir diğer nokta da jartiyerin ne kadar sağlıklı bir iç giyim ürünü olduğu. Belki de sadece günlük yaşamlarında sürekli jartiyer kullanan kadınların bildiği bu sağlık ipucu pek çok kadını genital problemlerden kurtarabilecek nitelikte. Jartiyer bacakları külotlu çorap gibi sarıp kapatmadığı için genital bölgenin hava almasını sağlıyor. Terlemeyi engelleyerek bu bölgede oluşabilecek pişiklerin ve sivilcelerin önüne geçiyor. Daha da önemlisi jartiyer kullanıldığında genital bölgenin bakteri dengesi korunduğu için mantar ve benzeri enfeksiyonlar da en aza iniyor.

Genital bölge problemleri kadınları gerçekten de tehdit ediyor ve yaşamlarını zorlaştırıyor. Mantarla başa çıkmak için kullanılan ilaçlar başta karaciğer olmak üzere pek çok organa kalıcı zararlar veriyor. Bir iç çamaşırı ile bunların büyük oranda önlenebileceğini de iç giyim konusunda ayrıntılı çalışma yapan blog.gecemodasi.com sayesinde öğrenebiliyoruz. Sitede bu ve buna benzer başlıklarda pek çok konu var.

Jartiyer kullanımına yabancı olan kadınlar için stil önerileri de blogda yer alıyor. Hangi vücut tipi ile hangi jartiyer kullanılmalı, etekli jartiyerler nasıl giyilir ya da jartiyerle birlikte kullanılabilecek fantazi yatak odası giysilerinin ne olduğu gibi pek çok bilgiye ulaşmak mümkün. Jartiyer özelinde çeyizlik başlığı altında da okunması gereken yazılar var. Gelinlerin neden jartiyer tercih etmeleri gerektiğini anlatan bu yazılar gerçekten de düğün hazırlıklarında bir yol haritası niteliğinde.

Blog.gecemodasi.com gerçek bir iç giyim sitesi. Farklı konulara girmeden iç çamaşırı ile ilgili merak edilen her konuda kullanıcılara yol gösteren bir kaynak. Jartiyer kullanımının ayrıntıları ve faydaları modellerin ve markalarında tanıtıldığı bu platform, kadınlara iç giyimin stil ipuçlarını  çok pratik bir şekilde veriyor ve iç giyim konusunda bir tarz oluşturmada büyük kolaylıklar sağlıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.