Beyaz Show : Beyazıt Öztürk

Beyaz Show : Beyazıt Öztürk

Yalan Dünya’nın sevilerek izlenen oyuncusu, hepimizin yakından tanıdığı ve çok sevdiği Beyazıt Öztürk. Kişiliğiyle herkesin gönlünde taht kuran, yakışıklılığı ile de kızların gönlünü fetheden Beyaz giyim tarzı konusunda rahat olmayı seviyor. İş yaşantısı gereği TV ekranlarınızda devamlı olarak karşımıza çıkan Beyaz’ın mecbur olarak giydiği kıyafet genellikle takım elbise oluyor. Bu yüzden, özel geceler hariç günlük yaşantısında takım elbiseden uzak duran ve giymeyen Beyaz, giydiği her kıyafeti kendine yakıştırmakta.
Kendisini bildik bileli, ailemizin efendi çocuğu lakabı takıldığı için günlük yaşamında hareketlerine özenli bir şekilde dikkat etmekte. Aslında kendisi gibi davranıyor fakat, medya bu durumlara alışık olmadığı için bize bu şekilde lanse ediliyor. Örneğin, yaptığı bir yardımı asla çalgılı çengili bir şekilde ilan etmeyen nadir insanlardan birisidir. İş yaşantısında olduğu kadar aşk yaşantısında bu kadar başarılı olamayan Beyazıt Öztürk hala bekâr. Evlenmeyi ise tam anlamıyor düşünmüyor. Ancak tam anlamıyla istediğim içime sinen birisi olursa evlerim diyen Beyaz’ın kalbini kim fethedecek merakla bekliyoruz.
Günlük yaşantısında giydiği kıyafetlerde sportif ve rahat kıyafetler giyen Beyaz’ı en çok kot pantolonla görebilirsiniz. Kumaş pantolon ve gömlekleri iş yaşantısında oldukça fazla giydiği için günlük yaşantısında pek fazla tercih etmemekte. Parfüm olarak Terre D’hermes adlı parfümü kullanan Beyaz, iş yaşamında pastel renkleri tercih ederken, günlük yaşantısında giyim için açık renkli ve canlı renkleri tercih ediyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.