Beko Servisi

Beko Servisi

Yaz ayları geldi ve klima kullanımına başladık. Ülkemizde en çok tercih edilen klima markalarından Beko, yine satış rakamları ile lider durumda. Beko marka klimalar için özel olarak servis hizmeti veren firmamızın klima kadrosu çok sağlam teknisyenlerden oluşmaktadır. Her türlü klima arızasını gözü kapalı çözecek kapasitede olan teknisyenlerimiz kesinlikle orijinal yedek parçalar kullanır ve garantili hizmet verirler. Su akıtan, ses yapan, soğutmayan, taşınması gereken klimalar için firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

Beko Servisi

Son derece titiz bir servis hizmeti sunan firmamız Beko marka eski yeni tüm cihazlara müdahale ediyor. Beyaz eşya şubemiz ile Beko marka beyaz eşya kullanıcılarına da hizmet veriyoruz. Beko beyaz eşya servisi Maltepe merkez şubesi ile İstanbul Anadolu Yakası genelinde faaliyet göstermektedir. Beko cihazların tümüne profesyonel anlamda hizmet veriyoruz. Maltepe Beko Servisi İlçe ve civarında ikamet eden değerli müşterilerimize en geç 2 saat içinde servis hizmeti sunmaktadır. Servisimizden talepte bulunmak çok kolay. Sitemizde ki telefon numaraları 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Ne zaman isterseniz o zaman arayabilirsiniz. Profesyonel kişilerden oluşan çağrı merkezimiz sizlerden gelen çağrıları kesintisiz olarak karşılıyor.

Donanımlı servis araçlarımızda eski yeni tüm cihazların yedek parçalarını yanımızda taşıyoruz. Cihazın ağır işçilik isteyen arızaları dışında ki tüm arızaları yerinde gideriyoruz. Yerinde onarım işleminin daha kısa sürmesi için kayıt bırakırken arızayı detaylı anlatabilirsiniz.

Kaynak : http://www.bekoservisservisi.com/

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.