Bedava Sohbet Etme Uygulamaları

  • Yaşam
  • 823 kez görüntülendi

Bedava Sohbet Etme Uygulamaları

Teknolojinin gelişmesi hayatımızdaki birçok şeyin değişmesinde etkili oldu. Özellikle telefonların gelişmesi ve telefonlar için birçok farklı bedava sohbet uygulamasının üretilmesi hayatımızı en çok değiştiren şeylerden bir tanesi. Bu sohbet uygulamaları sayesinde birçok kişi sadece internet bağlantısını kullanarak çok uzaktaki bir arkadaşı ya da sevdiği birisi ile anında iletişim kurabilmektedir.

Dünya üzerinde birçok kişinin en çok tercih ettiği programlardan bir tanesi olan WeChat uygulaması sizlere görüntülü ve sesli olarak konuşma şansı tanımaktadır. Bunun yanı sıra kişi listenizdeki arkadaşlarınıza anlık iletide yollayabilirsiniz. Programın bunun dışında daha birçok özelliği vardır. Mesela son yıllarda popüler olan bas-konuş sistemi bu programda yer almaktadır ve bunu e40 kişiye kadar kullanabilmektesiniz. Aynı şekilde grup sohbeti yapma şansınızda bulunmaktadır. Uygulamada arkadaşlarınızla resim ve video paylaşımı da yapabilirsiniz. Üstelik tüm bunları da ücretsiz bir şekilde yapıyorsunuz.

WeChat indir linkini uygulamayı cihazınıza indirmek için tercih edebilirsiniz.

WeChat kadar popüler olan bir diğer uygulama ise Whatsapp uygulamasıdır. Özellikle ülkemizde kullanımı çok yaygın olan bu program sizlere anlık ileti yollama şansı sunuyor. Bunun yanı sıra ses kayıtlarınızı videolarınızı fotoğraflarınızı da yine bu uygulama sayesinde arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz. Bunların hepsini de ücretsiz bir şekilde sadece internet bağlantısı ile yapabiliyorsunuz.

Whatsapp İndir linkini uygulamayı indirmek için kullanabilirsiniz.

Her iki programda sizlere ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır. Uygulamaları kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması yeterli. Ayrıca programlar İOS ve Android işletim sistemlerinde çalıştığı için buna uygun bir telefona sahip olmalısınız.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.