Bebek tulumu alırken nelere dikkat edilmeli

Bebek tulumu alırken nelere dikkat edilmeli

Bebek tulumları beden aralıkları? Hangi beden bebek tulumu almalıyım? Patikli ve patiksiz bebek tulumları arasındaki farklar nelerdir?

Bebek Tulumları; Yeni doğan bebek veya 6 ayını aşmamış bir bebek için patikli bebek tulumu tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin 6. Ayından sonra 18. ayına kadar kullanacağınız bebek tulumları patikli değil, açık paçalı veya ribanalı olmalıdır. Çünkü bebeğinizin ayakları 6. aydan sonra hızla büyüyeceği için patikli tulum kullanmanız önerilmez.Patikli bebek tulumları genellikle yeni doğan / 0-3 ay / 3-6 ay beden olarak 3 varyant şeklinde üretilir. Bazı patikli bebek tulumlarında 6-9 ay bedeni de mevcuttur fakat bebeğinizze aldığınız kıyafetlerde dar kalıp tercih ediyorsanız, yan bebeğinizin bedeni olması gereken bedenin daha küçüğünü gerektiriyorsa 6-9 ay beden patikli bebek tulumlarını da bebeğinizin 6. ve 7. ayında kullanabilirsiniz. standart ölçülede bir bebek için 7. aydan sonra patiksiz bebek tulumu kullanmalısınız.Bebek tulumları satın alırken dikkat etmeniz gereken diğer önemli bir husus ise üretilen üründe kullanılan kumaş ve renklendiricilerin oeko-tex100 sertifikalı olmasıdır. Oeko-tex sertifikalı ürünler bebeğinizin cildine zarar vermez, antialerjiktir ve %100 doğal pamuk ipliğinden üretilmektedir.

For My Baby Bebek tulumları

CRZ Tekstil tarafından üretilen crazy baby ve for my baby bebe tulumları oeko-tex sertifikalı olup koşulsuz iade ve değişim garantilidir. 2014 yılında tasarım ekibini yenileyen CRZ Tekstil mevcut markası For My Baby bebek tulumları tasarım ve kalite çizgisini yenileyerek 2014 yılında dünyanın 26 ülkesine satış yamkatdadır. bebek tulumları kategorisinde 200 den fazla çeşit bulunmakta olup perakende satışlar crazybebe.com adresinden, toptan satışlar ise crztekstil.com adresinden yapılmaktadır. bebek tulumları haricinde ürün yelpazesinde bebek takımları, hastane çıkışı setler, elbise ve zıbınlar bulunmaktadır.

Kaliteli bebek tulumları;

E-Bebek mağazalarına her sezon 50.000 adetten fazla For My Baby bebek tulumları üretilmektedir. For My Baby yeni sezon bebek tulumlarını e-bebek mağazalarından, butikbebe ve markafonide düzenlenen kampanyarı takip ederek satın alabileceğiniz gibi, firmanın kendi ürünlerini pazarladığı crazybebe.com perakende satış sitesinden de temin edebilirsiniz. bebek tulumları ayrıca For My Baby 20 li hastane çıkışı setlerin içerisinde 2 şer adet bulunmaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.