BEBEK OTURAK İLE BEBEĞİNİZİN RAHATINI DÜŞÜNDÜK

  • Yaşam
  • 538 kez görüntülendi

BEBEK OTURAK İLE BEBEĞİNİZİN RAHATINI DÜŞÜNDÜK

Eğer bir bebek sahibiyseniz onu korumak ve kollamak her aile için kaçınılmaz bir durumdur. Bebeğinizin rahat etmesi için tasarlanmış her ürün sitemizde mevcuttur. Bebek oturak tamamen bebeğiniz için tasarlanmış bir buluştur. Yurtdışında çok kullanılan bu ürün artık Türkiye’de de kullanılmaya başlanmış bulunmaktadır. Hani henüz oturma yeteneği gelişmemiş bebeğinizi oturtmak ya da sabit tutmak için çok uğraşırsınız.

Kenarına ya da arkasına yastık koyup düşmemesini ya da rahat etmesini sağlamak istersiniz. Bu çoğu zaman mümkün olmaz düşen yastıklar. Kıpır kıpır hareket eden bebeğiniz bunu daha da zorlaştırır. Ama şimdi bu dertlerden kurtulmak bebek oturağı ile çok kolay ayrıca yastık koyup oturtulan bebeklerin kemiklerinde çeşitli sorunlar meydana gelir. Bu bebek koltukla artık bunlar dert olmaktan çıkmaktadır. Doktorluk mesleğinde olanlarda bebek koltuğunu tavsiye etmektedirler. Koltuk öyle bir dizayn edilmiş ki bebeğinizin hiçbir yerine zarar vermeyecek şekildedir. Bebeğinizin kemiği zorlanmadığının yanı sıra devrilmesi ya da düşmesi mümkün değil.

Aynı zamanda bebeğinizin bu bebek koltuktan kalkması da pek mümkün değil dizayn şekli bebeğinizin poposu içerde dizleri yukarda şeklinde tasarlanmıştır bu yüzden kalkamaz ve bir yerine zarar veremez. Sizde yemeğini rahatça yedirebilir. Eline oyuncaklarını vererek gönül rahatlığıyla oynamasını seyredebilirsiniz. Bebeğiniz yeni yeni yürümeyi öğrense bile hatta yürüse bile yaramazlık yaptığı zaman bebek koltuğuna oturtup istediğinizi yapabilirsiniz. Kalkamaması için tasarlanmış bu bebek koltuk size daha birçok yönden yarar sağlamaktadır. Aile sofrasında yaramazlık yapan bebek için de ideal olan bu koltuk tam sizin isteyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bebeğiniz büyüdükçe bunu kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu bebek koltuk bebeğiniz içinde rahat teşkil ettiğinden siz işinizi görürken ağlama gibi bir problemle de karşılaşmayacaksınız.

Çok yaramaz bir bebeğe sahipseniz ve bu sizin işlerinizin aksamasına neden oluyorsa bebek koltuk sizin için tam ideal bir fırsattır. Aynı zamanda sehpası da olduğundan bebeğin bu sehpa üzerinde oyun oynaması ve sizin yemek yedirmeniz mümkündür. Sitemizde daha işinize yarayacak sayamayacağımız ürünler vardır. Bebek koltuk hayat kurtarıcı niteliktedir. Size ve bebeğinize mutlu zamanlar dileğimle hoşça kalın.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.