Bebeğiniz için humana maması ve çayı

Bebeğiniz için humana maması ve çayı

Bebeğinizin için her zaman en iyisini isteyen anneler anne sütü yetmediği durumlarda takviye amaçlı anne sütüne eş değerde mamalar kullanmaktadırlar. Bebeğinizin sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için humana antikolik mama özellikle bebeklerde oluşan gaz sancısını gidermektedir. Mamanın içerisinde bulunan özel vitamin ve proteinler sayesinde bebeğin bağırsakları düzenli olarak çalışmaktadır. Anne sütünün bitmesi veya çocuğa yeterli gelmediği durumlarda mamayı kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur. Humana antikolik mama gıdalara alışması gaz sancısı durumunda sindirime yardımcı olan etkisiyle rahat etmektedir.
Bebeğe biberonla mama verdiğiniz süre içerisinde kullanabilirsiniz. Emziren annelerin kullandığı sütünün artması için içilen humana çayı anne sütünde artış olduğu gözlemlenmektedir. İçerisinde değişik doğal bitkilerin yer aldığı çayı annenin içmesi durumunda emzirme süresince devamlı kullanarak süt yapımının daha fazla olmasını sağlamanız mümkündür. Humana çayı bitkisel olması katkı maddesi içermediği için her anne gönül rahatlığıyla kullanabilmektedir. Sıcak suya bir kaşık atarak günde 2 veya 3 sefer içilmesinde hiçbir sakıncası bulunmamaktadır.
Bebeği n sağlığı için birçok ürün bulunmaktadır. Bunlardan biride mustela şampuan bebeğin cildi için alınacak bakım ürünleridir. Bebeğin hassas bir cilde sahip olduğunu her anne bilmektedir. Bebeğin saçları ve derisine yumuşak bir dokunuşla gözlerini yakmadan ve özel kokusu sayesinde kullanabilirsiniz. Mustela şampuan banyo yapma keyfini ve rahatlığına sizde tanık olacaksınız.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.