Bazı filmleri sizin için izledik

  • Genel
  • 1005 kez görüntülendi

Bazı filmleri sizin için izledik

Evim Sensin
Özcan Deniz’in yönetmenliğini yaparak başrolünü aldığı romantik ötesi bir film. İskender, yetimhanede büyümüş hayatın zorluklarını içten içe sindirerek yaşamış biridir ve hiç kendi evim diyebileceği bir yer olmamıştır. Leyla ise büyük umutlarla evlendiği eşiyle ayrılmış babasının evine dönmüş, şefkate ihtiyacı olan bir bayan. Leyla, çocukluğundan beri babasıyla çok geçinemezler ve şiddetli tartışmaları olur, zamanla kendi yaralarını saracaktır. Hiç beklenmedik bir anda Evim sensin Full hd izle

Recep ivedik 3
Serinin üçüncü filmi Recep ivedik 3 yine garip olan komik hikayelere yer veriyor. Kahramanımız Recep’de babannesinin ölümünden sonra son derece abuk subuk depresyon belirtileri baş gösteriyor. Sık sık kabuslar görmektedir ve bu da sinirlerini iyice germiştir. Bu kabus ve depresyondan kurtulmaya karar verir mahallenin ev kadınlarından, bakkal Salih’den, psikologlardan ve hatta ve hatta cinci hocalardan bile medet umar hale gelir ama hiç biri Recep’in içindeki derde deva olamaz. Bu depresyonlu sıkıntı halinin hiç bir zaman geçmeyeceğine kanaat getirmişken çok çok çok uzaklardan akrabası olan genç kız Zeynep, İstanbul’da üniversiteye gidecektir fakat kalacak yer sıkıntısı yaşamaktadır. Recep ve Zeynep pek iyi anlaşamasalarda zamanla gayet ısınırlar. Zeynep, Recep’in depresyonlarından kurtulması için adeta çabalayacaktır ve hayatlarına renkler katacaklardır. Recep ivedik 3 full izle kesinlikle izlenmesi gereken iyi film kahramanlarından biridir ve kahkahalarınızdan zevk alma garantilidir.

Mutlu Aile Defteri
Çok sert ve otoriter bir yapıya sahip olan Emekli Albay Yıldırım bey dam’dan düşer ve bu olay kendisinden çok zaman önceler koşa koşa kaçan çocuklarını aynı evde toplar. Yıldırım bey artık bu olaylardan sonra çok daha güçlü, hızlı ve öfkelidir. Çocukların sakladıkları sırları yavaş yavaş ve bir bir ortaya çıkartmaya kararlıdır. Çocuklar ise yalanlarını uzatmayla mücadele ederken her defasında köşeye bir adım daha yanaşırlar. Kafası iyice karışan Yıldırım bey artık yalan ve dolanların hangisinin hangi çocuğuna kimin kime ait olduğunu ayırt edemez hale gelir. Daha önemlisi ise kardeş olan bu beş kişinin ayrı ayrı huy yapısının olmasıyla tekrardan aynı çatı altında toplanarak Mutlu Aile Defterinde yer alabileceklermidir. Tuncel Kurtiz’in önderliğinde genç ve yetenekli oyuncuların Mutlu Aile Defteri izle zevkli bir film olması ve aileyle izlenebilecek bir film olması sebebiyle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.