Bayanlara Özel Son Moda Cep Telefonları

Bayanlara Özel Son Moda Cep Telefonları

 Sevgili bayanlar sizler için özel olarak telefon kategorisi derledik. Bu yazımızda taşlı, süslü, pembe cep telefonlarına yer vermedik.Bu tip telefonlar göze güzel gelseler de işlevleri açısından çok kısıtlı kalmakta ve kalitesiz olmaktadırlar. Bu sebeple sizler için  en kullanışlı olacak, işinize en çok yarayacak telefonlara yer verdik. 

İşte Modellerimiz

1. Modelimiz Iphone 5

Iphone furyası Iphone 5 modeliyle devam ediyor. Cep telefonusektörünün Öncüsü olan Iphone 5 bizimde tavsiye sıramızda ilk sırada. Iphone telefonlar herkeste var fakat çok fazla aksesuar çeşitliliğine sahip. Sizlerde kendi telefonunuzu kendi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Iphone 5 fiyatı ise 2750-3200 TL arasında değişmektedir. Tabi ilerleyen günlerde biraz daha düşecektir.

iphone 5 300x204 Bayanlara Özel Son Moda Cep Telefonları

2.Modelimiz Samsung Galaxy Note II:

Samsung Iphoe 5 modeline rakip olarak Galaxy Note II yi piyasaya sürdü.  Cep telefonu piyasası Appleve Samsung arasında kıyasıya rekabete sahne olmaktadır. Samsung model çeşitliliğiyle Apple’nin tahtını sallamaya devam ediyor. Fiyatı: 1600-1900 Tl arasında değişmektedir

galaxynote2 Bayanlara Özel Son Moda Cep Telefonları

3.Modelimiz Nokia 808 PureView:

Nokia yeni modelinde 41MP kamerasıyla rakiplerinden bir adım önde.  16GB dahili hafızasıyla. Hem telefon hem kaliteli bir fotoğraf makinesi özelliğiyle öne çıkanlar arasında yerini alıyor. Fiyatı:700-900TL arasında değişmektedir.

pure808 Bayanlara Özel Son Moda Cep Telefonları

4.Modelimiz  Samsung Galaxy S3:

Samsungun Galaxy S3modeli halen popülerliğini koruyor.Geniş ekranlı yapısıyla internette gezinmek,video izlemek daha keyifli. Iphone 5 çıkmasına rağmen samsung Galaxy S3 halen en çok satılanlar listesinde birinci sırayı bırakmıyor. Fiyatı: 1400-1700 Tl arasında değişmektedir

sIII Bayanlara Özel Son Moda Cep Telefonları

5.Modelimiz BlackBerry Bold Touch 9900:

Blackberry Bold iş kadınları için ideal bir telefon. Dahili klavyesi sayesinde kolay eposta gönderimi ve yönetimi, hızlı performasıyla işleriniz kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Kişisel bilgilerinizi ve ticari bilgilerinizi ayrı ayrı saklayabilirsiniz. Hız, güç ve performansıyla size ayak uyduracak bir telefon. Fiyatı ise 1400- 1600TL arasında değişmektedir.
blackberrybold 300x300 Bayanlara Özel Son Moda Cep Telefonları

Sizler için şimdilik telefon tavsiyelerimiz bunlardır. İlerleyen zamanlarda gelişen teknolojiyle ve yeni çıkan modellerle birlikte tavsiyelerimiz devam edecektir.

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.