Bayan Şort Modelleri

Bayan Şort Modelleri

Bugün sizlere vereceğimiz güzel bilgiler ile yaz aylarını daha iyi geçirebileceksiniz. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte Bayanların şort merakları başladı diyebiliriz 🙂 . Bayanlar yaz aylarında pantolonlardan vazgeçerek Şort giyerler ancak bu şortun serin tuttuğu kadar şık olmasını isterler, bunun içinde yaz gelmeden uzun bir arayış içine girerler. Bayan Şortlarında önemli olan serin tutması , şıklığı ve onla kombin olacak tişört vb. kıyafetlerdir. Aldığınız şortun üstüne gidebilecek kıyafeti muhakkak uyumlu yapmalısınız , aksi halde şıklık değerinizi yitirecektir.
13 Bayan Şort Modelleri
Örneğin bu Şort ile üstünde ki kıyafet uyumlu olmuş diyebiliriz. Neden çünkü ikiside renkli ve göze hitap eden türden. Sizde böyle uyumlu renkler ile yazın şık görünebilirsiniz. Bir kaç Bayan şort modelleri :
5 Bayan Şort Modelleri8 Bayan Şort Modelleri

Bayan şortlarından bahsettikten sonra sıra geldi yazlık Bayan şapka modellerine . Şapkalar bizleri Yazın kavurucu sıcağında en iyi koruyan aksesurlarından birisidir. Ancak bayanlar şapkanın koruması ile yetinmeyip Şapkanın şık , alımlı ve güzel olmasını ister. İşte bu sayfamızda sizlere birbirinden güzel Bayan Şapka Modellerini sunacağız.
2 Bayan Şort Modelleri
4 Bayan Şort Modelleri
6 Bayan Şort Modelleri

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.