Bayan deri botlar

Bayan deri botlar

Kış aylarında bayanların sıklıkla tercih ettiği bot modellerinden biriside punto biker’dir. Bu bot modeli düztabandır. Topuklu değildir. Kış ayları için tasarlanmış çıkarması ve giymesi kolay bir bottur. Bayan deri bot alımları bu kış sezonunda biraz daha fazladır. İnsanlar artık deriyi tercih etmektedir. Bildiğiniz gibi deri su geçirmez ve yırtılmamaktadır. Bu bot modelinin rengi açık kahverengidir.

Bayanlar bu kış sezonunda daha çok renkli botları tercih etmektedirler. Renkliden kastımız açık kırmızı kızıl açık sarı gibi parlak renkler hoşlarına gitmektedir. Botların içleri genel olarak tekstil ürünleri ile yapılmaktadır. Bu tip botlar su geçirmemektedir. Yırtılmaz ve dikişleri sökülmemektedir. Çift katlı dikişe sahiptirler herhangi bir açılma durumu söz konusu değildir. Bayan botları alırken dikkat edilmesi gereken en büyük husus botların dayanıklılığıdır.

Botları garantili olmayan ve sahte deri botlar alan insanlar kışın ortada kalmaktadırlar. Çoğu botun en az 6 ay garantisi vardır. Botların hataları firmaları tarafından yapılmaktadır. Bot alırken botların ayakta ter yapmadıklarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çoğu bot ayağa vurur ve ayakta kalıcı yaralar oluşturmaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.