Bayan ayakkabı modelleri

  • Genel
  • 1006 kez görüntülendi

Bayan ayakkabı modelleri

Zinba fırsat dünyası sizleri en moda bayan ayakkabılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Üstelik birbirinden cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Şimdi zinbaya üye olan herkese 10 tl hediye, ayrıca davet ettikleri her arkadaş içinde 3 tl hediye. Tüm bunların yanı sıra yeni sezon bayan ayakkabılarında % 70’e varan indirimler siz değerli bayanları bekliyor. Taşlı ayakkabılar, zımbalı ayakkabılar, şeffaf ayakkabılar, platform topuklu fiyonklu ayakkabılar ve daha neler neler. Aklınıza gelen tüm son moda bayan ayakkabı ve terlik modelleri zinba fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

Üstelik tüm bu fırsatlardan kargo parası ödemeden yararlanacaksınız. Zimbadan aldığınız tüm ürünlerde kargo ücretsizdir. Aldığınız ürünü beğenmediğiniz takdirde 365 gün koşulsuz iade edebilirsiniz.

Düğününüz var ve siz hayalinizdeki gelin ayakkabısını bulamadınız mı? Düğünlerde gelin ayakkabısı seçimi basit bir detay gibi gözükse de önemli bir ayrıntıdır. Göz den kaçan bazı ihmaller düğününüzü berbat etmeye yetebilir. Bu yüzden gelin ayakkabısı seçimi doğru yapılmalı ve aynı zamanda bir çok model arasından istediğiniz modeli seçebilmelisiniz.  Ayakkabı mağazalarını ziyaret ederseniz sadece bir kaç model gelin ayakkabısı bulabilirsiniz ve bazen işinize sinmesede zorunluluktan almak durumunda kalabilirsiniz. Sizleri zor durumda kalmaktan kurtarıyor ve bir çok çeşit gelin ayakkabısını sizlere sunuyoruz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.