Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri

Balık Burç Yorumları

Balık burcu insanları mantığı ile hareket etmeyi beceremeyip duygusal yollar ile hareket etmeyi benimserler. Bu yüzdende yapı olarak çok duygusaldırlar. Hayal güçleri en üst seviyededir ve hayal güçleri o kadar gelişmiştir ki bir sanat eseri çıkartabilecek kadar güçlüdür. Balık burcu insanları çok ince ruhludur ve narin bir yapıları vardır. Arkadaş canlısı olan bu kişiler kendilerine karşı olan en ufak hatalarda bile alınabilirler ve o hataları bir daha affetmezler. Her zaman iyi niyetlidirler ve insanlara karşı anlayışlı davranırlar. İnsanlar tarafından tamamen problemsiz olarak adlandırılırlar ve kimse ile sorunlar yaşamazlar. Girdiği ortamlara kısa sürede uyum sağlayarak hemen popüler bir kişi haline gelebilir.

Kendisini kullanılmış gibi hissettiklerinden içlerine kapanırlar ve kendilerini kullanan kişileri bir daha kolay kolay affetmezler. Bir şeye motivasyon olmuşken bir anda dış etmenlerden gelmiş en ufak bir seste hemen kurmuş oldukları motivasyonu dağıtabilirler. Balık burcu olan kişilerin sezgileri de gerçekten çok gelişmiştir ve insanın nasıl biri olduğunu bile sezebilecek güçtedir. Balık burcu insanlarının hayat felsefesi her zaman hayattan bir şeyler öğrenmektir. Her öğrendikleri bilgi için çok mutlu olurlar. Balık burçları yaptıkları bir hatayı tekrar tekrar yapabilirler ve bu yaptıklarından bir türlü ders çıkaramaya da bilirler. Çünkü yapıları bunu izin vermez.

Balık burcu özellikleri

Balık burcu hayat tarzını en başından itibaren belirler ve her zaman o yolda ilerlemek isterler. Bazı durumlarda hayat tarzını değiştirmek zorunda kaldığında gerçekten sıkıntılar çekerler ve hayat tarzlarını hiç değiştirmek istemezler. Balık burcu insanı çok merhametli kişilerdir ve insanlara ellerinden geldiği kadarı ile yardım etmeyi çok severler. Her zaman yardıma muhtaç kişilere el uzatmayı da bir yaşam felsefesi olarak görürler. Balık burcu kadınlarında görülen bir özellik ise estetik zevklerinin üst derecede olmasıdır. Balık burcunun erkekleri ise aşırı derecede rahatlarına düşkünlerdir. Balıkların aile bağlar güçlüdür ve ailelerine karşı her zaman iyi bir evlat olurlar. Ailelerine karşı sürekli sadakatlerini gösterirler. Balık burcu insanları politikaya ve sanat konularına aşırı derece ilgi duyarlar. Eğer ki bu iki alanda bir iş ile uğraşırlarsa mutlak başarıya ulaşacaklardır. Eğer ki farklı bir iş ile uğraşıyorlarsa o işe karşı bir ilgisi var ise o işte de başarıya ulaşacaktır. Fakat ilgisiz olduğu bir işi yapmaya zorlanırsa gerçekten o işte kötü sonuçlar ortaya çıkartabilirler. Başak burçları da paraya hiç değer vermezler ve tanımadığı bir insan bile olsa eğer ki ihtiyacı var ise gözü kapalı bir şekilde tüm parasını o kişiye verebilir.

Balık burcu olan kişilerin sağlık hakkındaki özellikleri ise güçsüz bir vücuda sahip olduklarından birçok hastalığı çok çabuk kapabilirler. Narin bir vücut yapıları olduğundan ilaç kullanmakta sıkıntılar çekebilirler. Ruhsal çöküntüleri de sık sık gerçekleşen hastalıkları arasında yer almaktadır.

Gelen Aramalar:balık burcu

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.