Babet ve Sandalet

Babet ve Sandalet

babet bir erkeği ayak fetişisti kılma ihtimali oldukça yüksek ayakkabıdır. Etekle birlikte kullanılmasını tasvib etmiyorum şahsen, ama illa da “ben eteğin altına giyeceğim işte” diyen hanım kızlarımız olursa önce beni bir görsünler. ben eteğin altına giydim yakışmadı. ha bu benim erkek olmamla alakalı olabilir kabul ediyorum. ama kotun altına giyince ayağımda da fena durmadı hani… Belkide denene bilir… Ah birde var.

Çanta, erkek arkadaşıyla buluşmaya giden kızların yanına refakatçi olarak verilen küçük kardeşe çanta denir. Doğrudan teması engellemek gibi bir görevleri vardır. Çanta olmazsa ten tene, dudak dudağa değebilir, çük ama girebilir. bir nevi soğutucudur. garantördür. serin ortamları sever, sıcaktan hazzetmez. eskiden daha çok kadınlar tarafından kullanılan ancak günümüzde hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılan,içine istediğinizi koyup taşıyabileceğiniz alet.çeşitli modelleri vardır;kadınlar genellikle çantalarının seçimlerini kıyafetlerini baz alarak yaparlar.erkekler tarafından ise daha çok postacı modeli veya spor çantalar tercih edilir.

Söyleyeceklerim daha bitmedi; ayakkabı alınırken dikkat edilmesi gereken ususlar var; dikkatle okuyun sonra sınav yapacağım…

Satın almadan önce bireyin önce ayaklarına bakması gerekmektedir ki ayaklarının eni elinin boyundan bile uzun olan hanım kızlarımız bu ayakkabılardan alıp ayakkabıyı kanoya çevirmektedirler. demem o ki, herkese yakışmamaktadır. Sadece oda değil, birde var ki…Pek bizim*topluma hitabeden bir*şey değil.

Ayakkabinin bile arkasına basmayı seven bir millet olarak sandalet Türk toplumu icin gereksiz bir nesnedir. Zaten sandalet alsa da arkasına basarak onu terlik olarak kullanacağından ayak bilegini baglayan aparata ekstra para vermenin hiç bir*geregi yoktur.
En iyisi biz Türkler için*”al terligi, giy efendi” şeklinde olmalı… İsraf olmasın.

Bu zamanda kullanmadığımız şeylere para harcamak çok büyük bir israftır. Bu yüzdendir*ki indirimler altın gibi derlidir, takip etmeyene kızarım…*indirimli ürünler Bu devirde*bulunmaz bir nimetir.
Ekonomik krizin tüm hızıyla kasıp kavurduğu türkiye’de şu günlerin favori vitrin sloganı. hem de az buz da değil, %70’lere 80’lere varan indirimler. nişantaşı özentisi, “boş bakışlarım, kocaman küpelerim, fosforlu aksesuarlarım ve en ağırından makyajımla her ortamda kesinlikle parlamalıyım, ışıldamalıyım! çakma deriden yapılmış, yüzlerce milyon bayılıp aldığım ama iğrenç göründüğünün farkına varamadığım devasa babaanne çantamı tutarken kolumu elektrik çarpmış gibi kasmalıyım!” cümlelerini hayat felsefesi yapmış en dejeneresinden tikiler! ve tabii, sizleri nasıl unutabiliriz, kanyon’a her gittiğinde bütün katlarda salak salak gezinip etrafa boş gözlerle bakınmaktan başka bir şey yapmaya cesaret edemeyenler! gün sizin gününüzdür, gazanız mübârek olsun!

Çanta cüzdan indirimini kaçırmayın!

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.