Ataşehir’ de Arçelik Servisi varmı?

  • Yaşam
  • 700 kez görüntülendi

Ataşehir’ de Arçelik Servisi varmı?

Ümraniye Arçelik Servisi ve hissettiklerim?

Geçen gün Arçelik set üstüm bozuldu. Bu korkunç bir şey. Sürekli bize hizmet veren Arçelik Servisini aradım geldi. Her zaman olsa böyle hızlı gelmezler. Yok artık!.

Resim 1324987833 Ataşehir’ de Arçelik Servisi varmı?

Doğma büyüme Ferhatpaşa’ da yerleşiğim. Çağırdığım servis Altunizade’ den yol aldılar, nihayet geldiler. Usta bulaşık makinemi çalıştırıp sorunu çözmeye uğraştılar. Neyse sorunu buldular. Tamir edemediler, sıkıntıyı çözemediklerini ve Makineyi götürmeleri lazımmış?!.

Hiç üzülmedim, makine gitti ve sağolsunlar hızlı bir şekilde geldiler. Libadiye’ de ve semt ve mahallelerinde Bosch servis hizmeti verenler kaliteliymiş, bende hayret ettim. Eğer seçici değilseniz paranız yetkili servise yetmiyorsa, semtinizdeki teknisyenlere onarım isteyen makineyi yaptırmaktan çekinmeyin, akıllıca davranın.

kaynak Ataşehir’ de Arçelik Servisi varmı?

Siz ne yaparsınız bilmem, tecrübeyle sabittirki, kafam rahat. Asosyal adamım, internete bakarım. İnternet varsa dert yok. Öyleki ürünlerin hataları olabiliyor, firmalar Bosch gibi uzun testlerden geçirmeden ürünlerini vatandaşa verebiliyor ve mağduriyetler gelip buluyor. Biraderlerim mağdur olmamak için detaylı hesaplıyorum, bozulduktan sonra ağlayıp sızlanmanın ne anlamı var? İsteyen çok hassas bir vatandaş olduğumu düşünebilir, saygım var. Erken kalkan çok yol alır, lütfen araştırın.

Teşekkür ederim. Makalemi bitirirken okuyan herkese sağolsun varolsun, hoşçakalın.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.