Atalay Demirci Yarı Final Gösterisi

Atalay Demirci Yarı Final Gösterisi

Atalay Demirci Türkiye adlı programa katıldığından bu yana ilgiyle takip ediliyor.  Yarışmadaki ilk performansında Hülya Avşar’ı yerden yere vuran Standupçı Atalay Demirci 2.tur elemelerinde de büyük bir başarı yakaladı ve seyirciden yüzde 98 oy alarak yarı finale kaldı. Henüz yarı final başlamadı. Yarı final yayınlandıktan sonra Atalay Demirci Yarı Final Gösterisini buradan izleyebileceksiniz. Atalay Demirci’nin yarı finali geçmesine de kesin gözüyle bakılıyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye Final Gösterisinin en büyük adaylarından biri olan Atalay Demirci belkide bu yılın Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi olacak.

Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz’e katılmadan önce tüm Türkiye’de hatta yurt dışında da gösterilere gitmiş bir sanatçıdır. Fakat televizyonlara fazla çıkmaması nedeniyle çok tanınmış birisi değildir. Fakat Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye katıldıktan sonra Türkiye bir yeteneği daha kazanmış yani tanımış oldu. Kendisini Dünya Radyo dinleyenler daha iyi tanıyacaklardır. Dünya radyo’da program sunan standupçı çok güzel şiirler de seslendirmektedir.


 

Gösterisi

Atalay Demirci Final Gösterisi

Grup Kaşıks Yarı Final Gösterisi

Grup Kaşıks Final Gösterisi

Bu sayfada yer alacak

Gelen Aramalar:atalay demirci yarı final,atalay demirci finale kaldımı,atalay demirci yarı final gösterisi,atalay demirci ilk gösterisi,grup kaşıks finale kaldımı,atalay demirci final gosterisi,atalay demirci yarı final izle,atalay demirci yarı finale kaldımı,atalay demirci final,atalay demirci kıyafetleri

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.