Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burç Yorumları

Aslan burcu kendisini her zaman ve her ortamda lider konumda gören ve dikdatörlük yapmaktan çok hoşlanırlar. Arkadaşlarından ailesine kadar herkesin hayatına karışmak ve onları yönlendirmeyi isterler. Sıkıntıya düştükleri zaman ve ya bir kişiye muhtaç kaldıkları zaman kesinlikle bunları rica ederek halletmek istemezler. Genellikle böyle durumlarda kullandıkları yöntem emir verme yöntemidir. Fakat her ne kadar emir vermeyi çok sevseler de ne büyüklerinden ne de çevrelerinden emir almayı pek sevmezler. Bu özellikleri onların hayatlarında çeşitli zorluklarla karşılaşmasına sebep olan en büyük sorundur. Aslan burcunun bu özelliği de onun iş hayatına bir yönetici olmadığı zaman sıkıntılar çekmesine sebep olur ve o işte pek uzun ömürlü kalmak istemez. Ya kendi işini kurmak ya da en üst rütbede olmak için çalışırlar.

Aslan Burcu Özellikleri

Organize bir şekilde çalışılmasını severler ve her organizasyonu kendilerinin oluşturmasını isterler. Eğer ki bir işi başarılı bir şekilde gerçekleştirirlerse o iş ile övülmek ve çevresindeki kişiler tarafından saygı duyulmak isterler. Aslan burcuna sahip olan kişiler çevresindeki kişilere karşı saygılı olurlar ve düşüncelerini mutlaka dinlerler. Fakat kendisi bir düşünceye sahipse diğer düşüncelerin bir anlamı olmadığını düşünür ve kendi düşüncesini diğer kişilere kabul ettirmeye çalışır. Aslan burcu çevresine ve ailesine karşı çok ilgi gösterir. Bir kişiye yardım etmeyi çok severler. Aşırı derecede merhametli ve çok neşeli kişilerdir. Etrafındaki insanları kolayca benimseyip çabucak kaynaşabilirler. Bu kişiler onu dolandıracak kötü kişiler bile olsa kolaylıkla o kişilere kanıp hataya düşebilirler.

Kendisine atılan bir kazık olsa da o kişiyi her zaman affeder ve aynı hatalara tekrar tekrar düşebilirler. Her ne kadar affetseler de kendi iyi niyetlerini kötüye kullanan bu kişilere karşı her zaman farklı bir göz ile bakarlar. Aslan burcu çok şanslı bir yapıya sahiptir ve genellikle işleri güzel gider. Aslan burçları eğer ki bir şirkette üst düzey bir yönetici ise ve ya kendi işinin sahibi ise çalışmaya çok ilgi duyarlar ve iş konusunda çok başarılı olurlar. Aslan burcu insanları fiziksel görünüşüne çok önem verdiklerinden dolayı giyimlerine çok önem verirler.

Aslan kadınları giyime ve ya dış görünüşe çok para harcadıklarından pek para biriktiremezler. Her şeyin en iyisi alırlar ve en iyisi kullanmayı severler. Aslan burçları genellikle lider konumda bulunmayı sevdiklerinden dolayı belirli bir yönetici ile oynanılan sporlarda daha başarılı olurlar. Aynı zamanda bu branşlardaki başarıları ve fiziksel güzellikleri kendilerini beğenmiş biri olmalarını sağlayabilir. Bu kendilerini beğenmiş olmaları bazı durumlarda çevre tarafından aşırı tepki görebilir fakat bazı durumlarda da çok popüler olmasını da sağlayabilir. Eğer ki aslan burcu olan bir kişi popülerlik arıyor ise liderliğini mutlaka çevresine kabul ettirmelidir. Aksi takdirde popüler olma yolunda başarısızlıkla karşılaşabilirler.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.