Ariston Özel Servis Merkezi

  • Yaşam
  • 644 kez görüntülendi

Ariston Özel Servis Merkezi

Ariston servis noktası aracılığı ile alacağınız tüm servis hizmetlerinde sorunsuz bir şekilde ürünlerinizin servis işlemleri yapılır ve en önemlisi 1 yıl parça ve işçilik garantisi de faturalarınız bile birlikte tarafınıza sunulur. Ariston kalitesine güvenen ve bu kalitenin ürünlerine sahip olan sayısız kişiye servis hizmeti sunuyoruz ve kurulduğumuz günden itibaren servis hizmetlerimizde herhangi bir sorun ya da bir aksaklık yaşamadık!

Ariston servis noktası 444 1 494 ile sizlere hizmet vermektedir ve en önemlisi hafta içi olduğu gibi hafta sonu da siz değerli müşterileri için kapılarını açmaktadır. Ariston servis noktası kaliteye değer veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır bu anlamda sorunsuz bir şekilde servis hizmeti alacağınızın garantisi en iyi şekilde verilir.

Ariston marka ürünlerinizin detaylı bir şekilde ele alınmasını ve gerekli bakım işlemlerinin yapılmasını istiyorsanız 444 1 494, hafta içi ve hafta sonu sizlere aktif olarak hizmet veriyor ve çağrı merkezi ekiplerimiz sizlerden gelecek sorulara da en iyi şekilde cevap veriyor.

Kaliteli ürünler için kaliteli servis hizmetleri politikası ile bu yola çıkan ve kusursuz bir şekilde yoluna devam eden Ariston servis noktası, prensiplerine bağlı olarak çalışmalarını yürütmeye devam ediyor. Ariston kalitesini daha üst noktalara taşımak ve daha kaliteli ürünler sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Web site: http://www.aristonservis.gen.tr

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.