Arçelik Servis Ankara

  • Yaşam
  • 939 kez görüntülendi

Arçelik Servis Ankara

Türkiye’nin en kalabalık ikinci ve Dünya’nın 38. En kalabalık şehirleri arasında yer alıyor Ankara. Nüfusun da hızla arttığı bir il olan Ankaramız da gelişen dünya standartlarına ayak uydurmaya çalışıyor. Bizler firma olarak bu kalabalık şehirde özel servis hizmeti için varız. Ankara’da gerçekleştirdiğimiz gerek evlerde yapılan gerekse şehir halkı ile yapılan anketlerimiz sonucu servis hizmetlerinin randevu sıkıntıları konusu gündeme geliyor.

Özel Ankara Arçelik Servisleri – 444 1 494

Ankara’nın tamamına hitap eden ve tüm ilçelerine hizmet veren firmamız randevu saatleri konusunda da bir yenilik getirdi. Sizlere verilen çağrı merkezi numaralarımız diğer servislerle bağlantılı durumda. Servis talebi için arandığımızda sizlere en yakın servis ekibi yönlendiriliyor böylece hangi semtte olursanız olun orada bulunan firmamıza yönlendiriliyorsunuz.

Güçlü altyapı şart ve bu altyapı sürekli olarak yeniliklerle güncellenmeli ve değiştirilmeli. Özel servis firması olarak Ankaralıların kullandığı Arçelik marka beyaz eşyalar için servis hizmeti veriyoruz. Ankara soğuk yer ve bu yüzden doğalgaz kullanımın en yaygın olduğu illerden bir tanesi. Doğalgaz denilince akla kombiler geliyor. Bizler kombi servis, bakım ve montaj işlemlerini de yapıyoruz.

Arçelik Beyazeşya Servis Hizmetinizde!

Kombilerin kullanımı, ürün performans arttırma işlemleri için servisimizi günün her saati arayabilir ve talepte bulunabilirsiniz. Kombi seçimleriniz için de siz değerli kullanıcılarımıza yardımcı oluyor ve gerekli bilgileri aktarıyoruz. Yaygın servis ağlarımız ve gezici motorize ekiplerimiz ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.