Arçelik Klima Servisi

  • Yaşam
  • 774 kez görüntülendi

Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima servisleri birçok yerde geniş servis ağına sahip olan şubeleri ile siz değerli müşterilerimizin aldığı klima ürünlerinin montajı, bakımı ve tamiri konusunda her zaman yanınızda olan teknik destek sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Arçelik markası olarak kullandığınız klimalar ile karşılaştığınız problemler karşısında sürekli olarak çalışarak sizlerden talepler doğrultusunda yardımcı olmaktayız. Arçelik klima servisi deneyimli, işini güvenle yerine getiren profesyonel kişilerden oluşan ekiplerimiz ile klima alanında bütün sıkıntılarınızı kısa sürede çözmektedir.
Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak alan Arçelik klima firmasıkalite ve güveni bir arada sunmak için oluşturduğu kaliteli servis markası arasında yer almaktayız. Müşterimizin beklentileri yönünde iyi hizmet sunmak, sorunlara akılcı ve teknik çözümler getiren birbirinden değerli ekip arkadaşlarımız ile günün her saatinde (7/24 ) bizlere ulaşabilirsiniz. Gün içinde müşteri temsilcilerimizi arayarak belirttiğiniz sorunu çözmek için hemen bir ekip kısa sürede evinize veya iş yerinize gelerek gerek yerinde çözüm sunarak gerekse ürününüzü servis bünyesinde tamir ve bakım işlemi kısa zamanda yapılarak size ve çevrenize zarar vermeden yeniden montajı yapılarak temiz, güvenilir ve çalışır durumda teslim edilir. arçelik klima servisi hızlı, ekonomik ve uygun parça fiyatları ile bütçenizi sarsmadan servishizmetimizden yararlanabilirsiniz. Size hizmet veren servislerimizden memnun kalmamanız halinde çağrı merkezlerimize şikâyetlerinizi iletebilirsiniz.
Bütçenizi düşünerek ödeme seçenekleri sunan servislerimize ister nakit, isterseniz kredi kartı ile ödeme yapabilme imkânına sahipsiniz. Arçelik markasının vermiş olduğu güveni servis hizmetleri ile sonuna kadar yaşamanız sağlanmaktadır. Arçelik klima servisi aracılığı ile kullanılan malzemeler birinci sınıf malzeme olmaktadır. Asılları ile değişimleri yapılarak klimanızdan en üst seviyede faydalanmaya devam etmeniz sağlanmaktadır. Klima tamiri yanında periyodik bakımları da gene uzman ekiplerimizin kusursuz hizmetleri arasında yer almaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.