Arap kızı kremi

Arap kızı kremi

Arap kızı kremi

Arap kızı kreminin sivilce lekeleri üzerindeki etkisi; şu şekilde ortaya çıkar. Kremin beyazlatıcı etkisi ile cilt beyaz bir hal alır. Önceleri geçici olarak görülen bu durum; sabah duru bir yüzle uyanmanızı sağlar. Bu durumda oldukça mutluluk vericidir. Cilt her insanda önemli bir dış görünüş unsurudur.

Özelliklede bayanların sivilce lekeleri için pek çok yöntem kullandığını biliriz. Bu yüzden sivilce lekelerinin geçmesi için arap kızı kremi kullanılır. 3 ay gibi bir süre içinde sivilce lekelerinin yavaş yavaş silikleştiği görülür. Sivilce lekesi kırmızı olan bayanlar daha çok sıkıntı çekerler. Ağır makyajla kapanmayan bu lekeler, uzun soluklu tedaviler ile düzeltilebilinir. Sipariş ve bilgi için http://www.arapkizikremi.gen.tr/  adresinden alabilirsiniz.

arap kizi kremi icerigi 300x236 Arap kızı kremi

Arap kızı kremi sivilce lekelerine iyi geldiği gibi, güneş lekelerine de iyi gelir. Güneş lekeleri herkesin bildiği gibi, güneş sayesinde vücutta oluşan kahverengi lekelerdir. Bu lekeler nokta halinde olabildiği gibi yüzeye yayılmış bir şekilde de karşımıza çıkabilir. Kahverengi güneş lekelerinin düzelebilmesi için; arap kızı kremi kullanımı uygundur.

Cildin tabakasını değiştiren bir yapıya sahip olduğu için; etkilerini uzun süre içinde gösterir. Cilt üzerinde güneş lekeleri varsa; beyaz olan kremin kullanımı daha uygundur. Bilindiği gibi arap kızı kremi iki farklı şekildedir. Beyaz olanı güneş lekelerine daha iyi gelir. Uzun süre kullanımında güneş lekeleri zamanla ortadan kaybolur.

www.arapkizikremi.name.tr

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.