Anne-Bebek Ürünlerinde Müşteri Odaklı Hizmet: Bebekay.com

Anne-Bebek Ürünlerinde Müşteri Odaklı Hizmet: Bebekay.com

Bu yazımızda sizlere yeni bir oluşumdan bahsetmek istiyoruz. Aslında yeni kelimesi yanıltıcı olabilir; çünkü yeni kurulan bir oluşum olmasına rağmen hazırlık aşamasını da işin içine katarsak bebekay.com sitemizin kuruluşu bir yıllık süreyi kapsamaktadır. Genellikle reklam yapmayı sevmeyiz, müşterilerimizin doğal olarak reklamımızı yapmasını tercih ederiz. Fakat bugün farklı olarak sitemizin lansmanını yapmaya karar verdik. Tanıtıma ilk olarak bebek arabaları kategorimizden başlamayı istiyorum. Çünkü oldukça iddialı olduğumuz bir bölüm. Sebebi de ürün çeşitliliğimiz ve fiyatlardaki ucuzluk diyebilirim. Bu bölümde onlarca markaya ait yüzlerce çeşit bebek arabası var. Birçoğu zaten tercih edilen ve sizlerin de bildiği, güvendiği markalar. Zaten ucuz olup da kalitesiz mallardan daima prensip gereği uzak durmayı yeğlemişizdir. Hesaplı olsun ama kaliteli, sağlam ve ömürlük olsun diyoruz.

Madem sitemizin kategorilerini tanıtmaya başladık o zaman devam edelim. Sıradaki şanslı bölüm oto koltuğu bölümü. İddialı olduğumuz ikinci kısımda burası. Gerçekten çeşit olarak inanılmaz zengin bir stokumuz var. Genellikle seçim yapmakta zorlanıyor müşterilerimiz. Yüzlerce çeşit, her farklı markanın farklı renkte, farklı ebatta ve özellikte oto koltukları. Doğru tercihi yapmak için aslında iyi bir araştırma süreci gerekiyor. Bu konuda da blog sayfamızla destek olamaya çalışıyoruz. Tabi ki facebook sayfamıdan da tüm soru, öneri ve şikâyetleri dinliyoruz ve cevaplandırıyoruz.

Site tanıtımı gerçekten zor bir iş. Yazılacak o kadar çok şey var ki. İçlerinden en uygununu, en doğrusunu seçip ifade etmek belirli bir emeği gerektiriyor. Örneğin mama sandalyesi denildiğinde aklıma yazacak onlarca bey geliyor. Okuya okuya, araştıra araştıra bu işin uzmanı oluyorsunuz. Bebeklerinizin ihtiyaç duyabileceği en önemli gereçlerden biridir . Aslında her anne-babanın evinde, mutfağında bulundurması gereken bir şey. Çok maliyetli değiller, ama yaptıkları iş oldukça önemli. Kelime üzerindeki linke tıklayarak farklı marka ve modellere ulaşabilirsiniz.

Yeni e-ticaret sitemizle ilgili ilk aklıma gelenleri yazmaya çalıştım. Konumuz bebek olunca haliyle çoğumuzun az çok tecrübesi oluyor. Böyle tecrübeli bir kitle karşısında da doğru yazabilmek gerçekten zormuş. Sürç-i lisan ettiysek affola. Hepinizi en azından bir fikir edinmeniz açısından sitemize bekliyoruz. Google’a yazarsanız ilk sırada sizi karşılarız…

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.