Altunizade Arçelik Servisi tavsiyesi

  • Genel
  • 962 kez görüntülendi

Altunizade Arçelik Servisi tavsiyesi

Hepimizin evinde beyaz eşyalar kullanılmaktadır. Ev işlerinde ve diğer pek çok konuda çok önemli olan beyaz eşyalar, zamanla eskimekte ve ilk günkü performanslarını kaybetmektedirler. Dolayısıyla, belli sürelerde sorunlar oluşmakta ve hiç beklenmedik bir anda sizi yalnız bırakabilmektedir. Beyaz eşyalarınız belli bir süre fabrika garantisi altında olmakta ve bu süre içinde hatalı kullanım olmadıkça oluşan arızalar fabrika tarafından giderilmektedir. Altunizade Arçelik servisi olarak, garantisi sona ermiş olan beyaz eşyalarınızla ilgili bakım ve onarımlar konusunda servis hizmetleri vermekteyiz. Bu sayede, garanti dışında da beyaz eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlamaktayız.

Cihazlarınızla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda, firmamızı aradığınız zaman size cevap veren personelimiz, sizlerden cihaz sorunları ile ilgili kısa bilgiler almakta ve randevuları ayarlamaktadır. Randevularımız, genellikle aynı gün içine verilmeye çalışılmaktadır. Acilen giderilmesi gereken bir sorun mevcutsa, size en yakın gezici servis ekibimiz adresinize yönlendirilmekte, cihazın arızasına müdahale edilmektedir. Bu sayede, beyaz eşyalarınızla ilgili yaşadığınız sorunları hızlı bir şekilde giderebilmekteyiz. Teknik ekiplerimiz arıza için adresinize geldiğinde, öncelikle arıza tespit çalışması yapmakta, sorunun kaynağının ne olduğu kesin olarak belirlenmektedir. Akabinde sizlere bilgi verilmekte, sizlerden alınan onaydan sonra onarım çalışmalarına başlanmaktadır. Bu tespit sırasında, eğer parça değişimi yapılması da gerekiyorsa, bunun için de sizlerden onay alınmakta ve buna göre değişim yapılmaktadır. Değiştirilen parçalar, markanın orijinal ve garantili yedek parçaları olup, kesinlikle ikinci el, garantisiz ve isimsiz yedek parçalar kullanılmamaktadır. Beyaz eşyalarınızla ilgili sorun giderildikten sonra, firmamız 1 yıl süreyle geçerli olacak ücretsiz bakım garantisi vermektedir. Bu süre içinde yaptığımız onarım çalışmalarından kaynaklanabilecek sorunlar, yine firmamız tarafından ücretsiz olarak giderilmektedir. Üsküdar Arçelik servisi olarak amacımız, siz değerli müşterilerimizin beyaz eşya kullanımlarını sorunsuz bir şekilde sağlamaktır. Firmamız, bu amaçla haftanın yedi günü 24 saat aralıksız servis hizmetleri de vermektedir. Beklemediğiniz bir zamanda örneğin, tatil günlerinde ya da mesai saatleri dışında yaşayabileceğiniz beyaz eşya arızalarınızda, mobil telefonlarımızdan bizlere ulaşabilir, teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Göztepe Arçelik servisi olan firmamızı arayarak, servis hizmetlerimizden en uygun fiyat avantajlarıyla yararlanabilir, en doğru ve kaliteli servis hizmetlerini alabilirsiniz. Hedefimiz, beyaz eşyalarınızın daha uzun süreler ve en verimli şekilde kullanılmasında aracılık etmektir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.