Alman Malları Ekolünün Ülkemizde Yeri

  • Yaşam
  • 645 kez görüntülendi

Alman Malları Ekolünün Ülkemizde Yeri

Beyaz eşya alırken insanlar genellikle o beyaz eşyayı birilerinin evinde görmek ve kullananların yorumlarını almak isterler. Kesinlikle internette yapılan kampanyalar, televizyon reklamları ya da farklı şeylerden etkilenmezler. Bazılarının ise belirli takıntıları vardır ki, ülkemizde özellikle eski alışkanlıkları devam ettirenler Alman malı ürünleri tercih etme takıntısına sahiptirler. Siemens markasının, ülkemizde bu kadar büyük pazar payına sahip olması belkide bu tür takıntıya sahip olan bireylerin bir eseridir.

1847 yılından beri teknoloji konusunda sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Siemens firması Türkiye’nin hemen hemen her yerinde yoğun faaliyet göstermektedir. Siemens beyaz eşyalarının hem dayanıklı olması, hem kaliteli olması, hem de fiyat olarak diğer markalara nazaran daha insaflı olması Siemens markasının ülkemizde çok tercih edilmesinin başlıca nedenlerindendir. Tabi Siemens beyaz eşya servisi bulma konusunda müşterilerin sıkıntı yaşamaması da bir başka etkendir. Hemen hemen irili ufaklı her semtte bir siemens servisi bulmak mümkündür.

Ülkemizde özellikle İstanbul merkezli çalışan Siemens firması, 81 ilimizin tamamında bir yetkili servise sahiptir. İstanbulda ise neredeyse her semtte bir veya birkaç adet servise sahiptir. Bu servislerin adresine ise resmi web sitesi üzerinden ulaşmak mümkündür. Örneğin ataşehir semtinde yaşayan bir vatandaşın Siemens ürünü arızalandığında tek yapması gereken internette bir arama motoruna girmek ve “ Ataşehir Siemens Servis “ kelimesini aratmaktır. Sonrasında karşısına çıkan servis numarasını arayarak kısa sürede servis elemanlarının evine gelmesini sağlayacaktır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.