Aktek klima servisi 0216 496 53 50

Aktek klima servisi 0216 496 53 50

Klima önceden lüks bir ihtiyaç olarak görülse de günümüzde vazgeçilmez bir araç haline gelmiştir. Özellikle mevsimlerin düzensizleşmesi, aşırı sıcak veya aşırı soğuk olması hem ısıtma hemde soğutma açısından klimayı vazgeçilmez hale getirmiştir. Klimaya alışanlar için klimasız hayat düşünmek biraz zordur. En çok yaz aylarında tercih edilen klimaların düzenli bakımları yapılmazsa faydadan çok zararı olabiliyor. Yaz ayı gelmeden yazın sıcaklarından sağlıklı bir şekilde korunmak istiyorsanız şimdiden klima bakımlarınızı yaptırmayı ihmal etmeyin.

Kliması arızalanlar veya bakım yaptırmak isteyenler servislerin geç gelmesinden veya aradığı servisi ve kaliteli işçiliği bulamamaktan şikayet ederler.Klima servisi olarak size tavsiyemiz Aktek Klima Servisidir. Aktek Klima Servisi 2009 yılından beri İstanbul’da hizmet vermektedir.  Bir çok referansa sahip olan servis, zamanında ve hızlı hizmet vermektedir. İstanbul’da geniş servis ağına sahip olan Aktek klima servisi bir çok hizmetiyle (klima montajı, iklimlendirme, hava perdesi, chiller sistemi, multi klimalar) ve bir çok markaya yönelik hizmet vermektedir. Özellikle Lg klima servisi ve mitsubishi klima servisinde önce hizmettir.

Sizlerde sıcak yaz aylarının bunaltıcılığından korunmak istiyorsanız Aktek KlimaServisiyle tanışın.  Randevu ve bilgi talepleriniz için iletişim numarası 0216 496 53 50

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.