Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burç Yorumları

Akrep burcuna sahip kişiler hayatları boyunca sahip oldukları bir tutku ile yaşamlarını sürdürürler. Hayatlarının her alanında bir şeyi arzularlar ve her işlerinden kararlılıklarını koruyarak en iyisi yapmaya çalışırlar. Yaşamlarında çok enerjik yapılıdırlar ve kendilerine olan güvenleri aşırı derecede yüksek olan insanlardır. Birçok insan göre daha cesur bir karaktere sahip olduklarından birçok kişinin korktuğu işlere gözleri kapalı bir şekilde en önden gidebilirler. Bir işi yapabileceğine inandığı anda o işi kesinlikle yarım bırakmaz ve o işi kesinlikle layıkıyla bitirir. Çok güçlü bir yapıya sahiplerdir. Hem bedensel hem de ruhsal yönden çok güçlü olduklarını sadece gözlerinin size karşı attığı bir bakıştan bile kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Akrep burcu özellikleri

Akrep burcu insanlarının bakışları aslında her şeyi size anlatabilir. Çünkü akrep burcunun iletişim yolu gözleridir. Akrep burcu mantık ve duygu yolları arasında çok kararsız kalmış fakat sonundan mantık yolunu seçmişlerdi ve onun kurallarına göre hareket etmişlerdir. Fakat içlerinin bir köşesinde çok duygusal bir yönleri de bulunur ve bazen o yönleri ile hareket etmek zorunda kalabilirler. Fakat duyguları ile hareket ettikleri zaman çevresi tarafından çok tehlikeli olabilir ve neler yapabileceği kesinlikle tahmin edilemez. Dürüst bir kişiliğe sahiplerdir ve çevresindekilerin de dürüst kişiler olması gerektiği fikrine sahiplerdir. Kendini beğenmiş ve bir anda fikirlerini değiştiren ikiyüzlü insanlardan oldukça tiksinirler. Aynı zamanda korkak ve cesaretsiz insanlardan da pek haz etmezler. Doğru olduğunu düşündüğü bir konuda karşıt bir düşünceye kesinlikle çıkar yol bırakmaz ve kendi düşüncesinden kesinlikle taviz vermezler. Bazen de bu durumu ciddileştirip şiddete bile başvurabilirler. Fakat tam olarak emin olmadıkları konularda da kesinlikle konuşmazlar ve ya fikir yürütmezler. Çok doğrucu bir kişiliğe sahiplerdir. Birçok kişiye ve ya olaya karşı her zaman ön yargılılardır. En yakın arkadaşlarından bile kuşku duyabilir ve onlara karşı olan düşüncelerini hemen değiştirebilirler.

Bir konuya hemen inanmazlar ve konuyu iyice araştırıp doğruluğunu kesinleştirdiklerinde o konuyu benimserler. Bu konu hakkında da her zaman savunma yaparlar. İş hayatlarında ve ya eğitimlerinden her zaman çok özenli bir şekilde davranış sergileyip her türlü zorluğa karşı sabırlı olmaya çalışırlar. Gösteriş yapmayı ve gösteriş yapan kişileri pek sevmezler. Lüksü ve güzel yaşamı severler fakat bu hayata ancak çabalayarak ulaştıklarından gerçek mutluluğa varacaklarına inanırlar. Her zaman belirli yaşam felsefeleri oluştururlar ve o doğrultuda hareket ederler. Dünyada nerdeyse kimsede bulunmayan kıskançlık duygusu akreplerde mevcuttur. Çünkü akrepler sevdiği kişileri neredeyse rüzgardan bile kıskanabilirler. Böylesine bir kıskançlığı gören kişiler akrep burcuna sahip kişinin neredeyse aklından bile şüphe edebilir. Çok iyi bir şekilde sır tutarlar ve bunu kesinlikle ikinci bir kişi ile paylaşmazlar. Sezgileri kuvvetlidir. Sağlık bakımından da çok güçlü bir yapıya sahiptir. Bu yüzdende kolay kolay hastalanmazlar.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.