Ağva: Şehre Yakın Ama Stresinden Oldukça Uzak

  • Yaşam
  • 541 kez görüntülendi

Ağva: Şehre Yakın Ama Stresinden Oldukça Uzak

Dört mevsim kendine hayran bırakacak güzellikte olan Ağva’nın büyüleyici doğasına sizler de konuk olun. Sevdiklerinizle İstanbul’un yoğun hayatından bir hafta sonu uzaklaşın ve kendinizi dinleyin. Doğanın en güzel halini misafirlerine sunan bu eşsiz cennetin bol oksijenli ormanlarında kendinizi çok iyi hissedecek bol enerji depolayacaksınız. Böyle muhteşem bir tatile sahip olmak için yalnızla 1,5 saatlik yolculuk etmek gerekiyor. Trafiğin yoğunluğuna göre değişen süre bazen uzasa da bu eşsiz cenneti görmek için değmiyor değil…

Sevdiklerinizle yeniden canlanmak ve farklı yerler keşfetmek için oldukça uygun bir yerdir Ağva. Pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış olması ile her köşesinde farklı bir yapı bulunmaktadır. Saklı koyları ve köyleri ile de yeni yerler keşfetmek isteyenlerin ilgi odağı haline geliyor.

Gündüzleri dinlendirici ve huzur verici bir tatil sunan Ağva’nın gece hayatı o kadar sakin olmuyor. Ağva otelleri lüks tatil merkezlerine taş çıkaracak kadar hareketli bir gece hayatı sunan bu cennette dilerseniz bu eğlenceye ortak olabilir, dilerseniz sahilde sessizliği dinleyebilirsiniz.

Rüya gibi bir tatil geçirmek için çok uzaklara gitmeye gerek kalmıyor. Ağva herkese uyacak tatili ile pek çok turisti kendine hayran bırakıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.