Acun Ilıcalı Giyim Tarzı – Yaşam

Acun Ilıcalı Giyim Tarzı – Yaşam

Acun Ilıcalı son dönemde adından en çok bahsettiren ünlülerden. Yetenek sizsiniz Türkiye, O ses Türkiye, Varmısın Yokmusun ve Survivor gibi bir çok programda başarı sağlamış, televizyon ekranlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Peki Acun Ilıcalı kimdir? Kariyeri nasıldır?

Acun Ilıcalı 1995 yılında bir kot dükkanı açarak ticarete atılmış fakat iflas ederek kapatmıştır.  Bir arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin ile tanışan Ilıcalı futbol muhabiri olarak işe başlamıştır. Beşiktaş muhabirliği yaptığı sırada oldukça başarılı röportajlara imza atmış ve bu sayede yıldızı parlamaya başlamıştır. Daha sonra Şansal Büyüka’nın ekibine trasfer olmuş televole programında sunuculuk yapmıştır. 2002 Yılında Show Tv de Acun Firarda adlı programı hazırlamış ve sunmuş ve 100 den fazla ülke gezmiştir. Acun ılıcalının daha sonraki programları ise herkes tarafından bilinen ve sevilerek izlenen programlardır. Acun Ilıcalı şuan kariyerinde zirveyi yakalamıştır.

Peki Acun Ilıcalı günlük hayatta nasıl biri?

Acun Ilıcalı giyim tarzı olarak spor giyinen bir ünlüdür. Genellikle t-şhort ve gömlekle görmeye alıştığımız Ilıcalı T-short markası olarak en çok markasını tercih ediyor. Gömlek olarak ise Varmısın Yokmusun adlı programı sunduğu zamanlarda Pierre Cardin gömleklerini tercih etmiştir. 200 e yakın gömlek 70 spor ayakkabısı olduğunu söyleyen Ilıcalı çekimlerde kendi gardrobunu kullanıyor. Başarıları kadarda şıklığından da söz ettirmeye devam ediyor.

Belki kendisini sevmeyenler tarafından zaman zaman eleştrilere maruz kalan ünlü Türkiye’yi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Bizde Acun Ilıcalı’ya başarılarının devamını diliyoruz.

 

Gelen Aramalar:acun nerden giyiniyor,acun ılıcalı giyim,acun ılıcalı nerden giyiniyor,acun ılıcalı kıyafetleri,acun ılıcalı nereden giyiniyor,acun giyim,acun ılıcalı giyim sponsoru,acun ılıcalı hangi marka gömlek giyiyor,https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1824 ewYooJMg-vqVFNXPvKmIIHJ9Ur6keE8epzkG6AL6IVYMrMlgk3hTalSxEZbIoblR 9ab10a47e9148455b715c67b874f1d30de5f000e&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme,acun ılıcalı yetenek sizsiniz gömlekleri

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.