Abiye Modelleri

Abiye Modelleri

Abiye kıyafetler günlük giysilerden oldukça farklı daha şık daha gösterişli, dikkat çeken özelliktedir. Günlük kullanım için uygun olmayan bu modeller önemli ve özel gecelerde kullanılmak için tasarlanmıştır. Bayanların içinde kendini oldukça güzel ve şık hissettiği bu kıyafetler birçok farklı modelde tasarlanmaktadır.
soylKKw Abiye Modelleri

Abiye modeller giyim sektöründe oldukça önemli bir bölümü oluşturmaktadır. Her bayanın dolabında kesinlikle bulunması gereken bir kıyafettir. Abiye modeller her bedende bayan için tasarlanmaktadır. Her yıl farklı tasarımlarla karşımıza çıkmakta olan abiye modeller her bayan için vazgeçilmezdir. Abiyenin giyileceği mekân ve günün önemi modelin belirlenmesinde en önemli etkendir. Bir düğün organizasyonuna katılmak için seçilen abiye modeli ile bir açılışta giyilecek abiye modeli farklı özellikler taşıyacaktır. Düğün için giyilecek abiye oldukça gösterişli, renkli, göz alıcı olabilir. Ama sıradan bir açılışta giyilecek abiyede abartılı bir taş işleme göze batan bir renk fazlasıyla sırıtabilir.

http://e-abiye.net/kategoriler/abiye-modelleri/ adresinden size uyabilecek abiye modellerine bakabilirsiniz.
aOWjG5Q Abiye Modelleri

Abiye modeli birçok ünlü modacı tarafından özel olarak tasarlanmakta ve bayanların beğenisine sunulmaktadır. Sevdiğiniz, tarzını kendi tarzınıza yakın hissettiğiniz modacıların abiyelerini tercih edebilirsiniz. Giyilen abiye elbise yapılacak olan saç modeli, renklerle uyumlu bir makyaj ile tamamlanmalıdır. Saç modeline karar verirken abiye elbisenin modelini de göz önünde bulundurmalısınız. Omuz ve boyun kısmı işlemeli, gösterişli olan bir abiye elbise giyilecek ise saçların bu detayları kapatmaması için toplu saç modelleri seçilmelidir. Abiye modeline karar verirken bir önemli unsurda boyunuz ve vücut tipiniz olmalıdır. Bazı modeller her tip vücut tipine uygun olmayabilir. Saten kumaştan yapılmış ve dar kesim bir abiye kilolu bir bayanı daha fazla kilolu gösterecektir. Balık modeller ise özellikle uzun boylu ve ince yapılı bayanlarda tarafından kullanıldığında oldukça güzel duracaktır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.